افشای سند دیگری از تخلفات عزیزی خادم و پاداش‌های میلیاردی به مشاوران رسانه‌ای و یک آشپز

۱۴۰۱/۲/۵

جنگ قدرت بین رئیس معزول شده فدراسیون فوتبال و مخالفانش بالا گرفته و در ادامه این جنگ قدرت، سند دیگری از تخلفات مالی عزیزی خادم منتشر شده است که نشان می‌دهد بدون مجوزهای لازم مبلغ یک میلیارد و ۱۱۴ میلیون تومان به مشاوران رسانه‌ای و یک آشپز حق پاداش‌های کلان پرداخت کرده است.

در آستانه برگزاری مجمع خرداد ماه فدراسیون فوتبال، امروز (دوشنبه) خبرگزاری ایسنا اسنادی منشتر کرد که نشان دهنده پرداخت پاداش‌های کلان به تیم رسانه‌ای، مشاوران و یک آشپز می‌شود. براساس گزارش ایسنا، علی عالی (مشاور و دستیار رییس)، حسین شریفی (مدیر روابط عمومی)، حسین قهار (کارمند روابط عمومی)، سعید زارعیان (عکاس) و علی رستم‌منش (آشپز) بدون دریافت مجوزهای شورای برون مرزی در سفرهای تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال حضور داشته و پاداش‌هایی در مجموع به ارزش یک میلیارد و ۱۱۴ میلیون و پانصد هزار تومان دریافت کرده‌اند.

در اسناد منتشر شده ایسنا آمده است؛ سند دیگری در حسابرسی فدراسیون فوتبال نشان می دهد حسین شریفی، قهار و زارعیان مجموعا مبلغ ۶ هزار یورو از امور مالی فدراسیون دریافت کرده‌اند که باید اسناد مرتبط با هزینه آن به عنوان تنخواه و یا عین مبلغ به امور مالی بازگردانده می‌شد که این اقدام تاکنون صورت نگرفته است.

هم‌چنین بر اساس اعلام مسوولان فدراسیون فوتبال، علی عالی و حسین شریفی بدون دریافت مجوز شورای برون مرزی تیم ملی فوتسال را نیز در سفر به کشور لیتوانی همراهی کردند که گزارشی از پاداش و یا حق ماموریت های این سفر در اسناد حسابرسی به ثبت نرسیده است.

نکته جالبی که در گزارش ایسنا به چشم می‌خورد مربوط به آشپز تیم ملی می‌شود. رستم‌منش به عنوان آشپز تیم ملی را در سفر به بحرین همراهی کرد در حالی که تیم‌های ملی در کشورهای عربی معمولا مشکلی از جهت تهیه غذای مناسب نداشته‌اند و در هتل ۵ ستاره منامه به همراه داشتن آشپز ضروری به نظر نمی‌رسید. آشپزی که سابقه همکاری با خورشیدی سرپرست تیم ملی در برخی از رستوران های تهران را داشته است.

اینسنا نوشته است؛ ۳۴ هزار و ۷۰۰ یورو برای پرواز چارتر به قطر هزینه شده که قابل تفکیک نیست. این مبلغ معادل یک میلیارد و ۴۱ میلیون تومان است.

پربیننده‌ترین‌ها

خلاصه خبرها
فردا
خلاصه خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید