اعتراض گنج‌زاده به سیاست‌های اسرائیل ستیزی؛ آقایان مسئول بیشتر از این نمی‌توان تحمل کرد

۱۴۰۱/۱/۳۰

سجاد گنج‌زاده، قهرمان کاراته المپیک توکیو در اعتراض به عدم اعزام تیم ملی کاراته ایران به کاراته وان پرتغال به دلیل احتمال رویارویی با اسرائیل، با انتشار یک پست در حساب اینستاگرامش واکنش نشان داد و از وزیر ورزش تا تمامی افرادی که برای ورزش تصمیم می‌گیرند انتقاد کرد.

قهرمان کاراته المپیک در این پست اینستاگرامی نوشت: اینکه چند تا آدمی که تو عمرشون ورزش نکردن و میان برای ورزش تصمیم می‌گیرن و خیلی راحت میگن نرید مسابقه،‌ درد داره. و این درد را حتی وزیر ورزش هم که خودش ورزشکار بوده، نمی‌فهمه. به خاطر اینکه سرگرم نگه داشتن صندای وزارت است نه کار کردن برای ورزش.

گنج‌زاده که به همراه تیم ملی کاراته ایران در سال ۲۰۲۲ دومین رویداد معتبر جهانی را به دلیل سیاست‌های اسرائیل ستیزی جمهوری اسلامی از دست داده است، در ادامه این پست اعتراضی نوشت: تا کی باید بشینیم و فقط نگاه کنیم. دیروز ورزش‌های دیگه درگیرش بودن و امروز ما و فردا چه ورزشی درگیرش میشه،‌خدا میدونه. از کاراته و از ما که گذشت، از این به بعد فقط باید تو آسیا مسابقه بدیم. شایدم… خدا می‌دونه. آقایان مسئول به کاری بکنید. ما دیگه بیشتر از این نمی‌تونیم تحمل کنیم.

اخبار
چهره‌ها - سوئیس
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید