سرمربی سابق تیم ملی تکواندوی زنان: نگذاشتند موفقیت تیمی که ۵ سال برایش زحمت کشیدم را ببینم

۱۴۰۱/۱/۲۲

مهرو کمرانی، سرمربی سابق تیم ملی تکواندوی زنان ایران می‌گوید: از کمیته فنی فدراسیون خواستم فقط تا بازی‌های آسیایی به من فرصت بدهند اما متاسفانه نگذاشتند موفقیت تیمی که ۵ سال برایش زحمت کشیدم را ببینم.

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندوی زنان ایران با اشاره به عدم حضور در کادرفنی تیم به ایسنا گفت:‌ من ۵ سال از صفر تا صد زحمت این تیم را کشیدم و به مرحله‌ای رساندم که نایب قهرمان آسیا شدیم، در رقابت‌های آزاد قهرمانی جهان در ریاض به سومی رسیدیم و در مسابقات قبل نیز حریفان ازبک که همگی دارای رنکینگ ۱ و ۳ و ۵ جهان بودند را شکست دادیم، خب همه این موارد نشان دهنده سطح بالای فنی بچه‌های تیم بود.

کمرانی تاکید کرد:‌ تیم را به جایی رساندم که در حال حاضر وضعیت ۸ نفر از بچه‌ها در رنکینگ به شکلی است که می‌توانند در رقابت‌های گرندپری شرکت کنند. چه زمانی شرایط تیم ملی زنان به این شکل بوده است؟

سرمربی سابق تیم ملی تکواندوی زنان ایران با انتقاد از تصمیم فدراسیون گفت: من فقط فرصت کوتاهی خواستم و اعلام کردم تا بازی‌های آسیایی به من فرصت بدهید، اگر نتیجه نگرفتم خودم می‌روم، چرا که اصراری برای ماندن نداشتم اما برای اینکه تیم به این مرحله برسد شبانه‌روزی زحمت کشیدم و می‌خواستم موفقیتش را ببینم، وگرنه تیم ملی که ارث پدری من نیست.

تازه‌ترین خبرها

سرانجام، قانون
چشم‌انداز
بررسی بازارها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید