حسین عسگری: تصمیم داور در اخراج بازیکن استقلال درست بود و باید از او تقدیر شود

۱۴۰۱/۱/۱۸

حسین عسگری در خصوص ادعاهای مدیران و مربیان استقلال و پرسپولیس مبنی بر اینکه دست‌های پشت پرده نمی‌گذارند آن‌ها قهرمان لیگ شوند، اظهار داشت: در حال حاضر استقلال در صدر قرار دارد و پرسپولیس هم دوم است. اگر کسی دنبال قهرمان نشدن این تیم‌ها است چرا آنها تیم‌های اول و دوم جدول هستند؟

وی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: اتهامات و صحبت‌هایی که مطرح می‌شود، منطق ندارد. وقتی تیم‌شان پیروز می‌شود صحبت از حمایت از داوران می‌کنند؛ اما وقتی برنده نمی‌شوند، تهمت می‌زنند. اینکه عنوان می‌شود نتیجه در زمین رقم نمی‌خورد یعنی کل تشکیلات فدراسیون متهم می‌شود؛ اما از طرف فدراسیون فوتبال هیچ عکس‌العملی را شاهد نیستیم. به خاطر همین بی‌تفاوتی فدراسیون، اتهام‌ها و تهمت به داوران هر روز بیشتر می‌شود.

کارشناس داوری تصریح کرد: در نشست خبری پس از بازی استقلال و پیکان عنوان شد برای اینکه استقلال قهرمان نشود داور این تیم را ۱۰ نفره کرد، اتفاقا تصمیم داور در اخراج مدافع استقلال خیلی درست بود و باید از او تقدیر شود. آن اتفاق در دربی رخ داد و مربیانی که به آن شکل اقدامات زشتی انجام دادند دچار هیچ محرومیتی نشدند. مدت‌ها از دربی گذشته و هنوز هیچ حکمی صادر نشده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فوتبال ایران را توهین و اعتراض به داوری فرا گرفته است. با این روندی که فدراسیون فوتبال در پیش گرفته قطعا وضعیت بدتر هم خواهد شد. مربیانی که در مسائل فنی کم می‌آورند به راحت‌ترین روش یعنی متهم کردن داوران، روی می‌آورند.

تازه‌ترین خبرها

انسان، زمین، فردا
چشم‌انداز
بررسی بازارها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید