مصوبه ستاد کرونا حقایق اتفاقات مشهد را برملا کرد

۱۴۰۱/۱/۱۴

در حالی که معاون ورزش همگانی وزارت ورزش در تلاش است تا پای این وزارتخانه را به طور کامل از اتفاق مشهد بیرون بکشد، مصوبه ستاد کرونا که به جلسه روز ششم فروردین یعنی سه روز قبل از برگزاری بازی ایران و لبنان برمیگردد اثبات می کند، وزارت ورزش و جوانان در جریان موضوع بوده است.

طبق سندی که سایت طرفداری منتشر کرد: در بند ۴ این مصوبه آمده است بازی ایران و لبنان با رعایت تمام موارد بهداشتی در حضور تماشاگر برگزار شود و البته تاکید شده تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه بین ۸ تا ۱۰ هزار نفر یعنی یک سوم ظرفیت ورزشگاه مشهد باشد.

صورتجلسه ای که منتشر شده به وضوح اثبات می کند در جریان این جلسه تاکید شده بود چون بازی ایران و کره جنوبی در سئول با وجود شرایط بدتر کره ای ها از لحاظ ویروس کرونا با حضور صد درصد تماشاگران بوده بازی ایران و لبنان هم باید با حضور تماشاگران باشد. حتی این استدلال هم به کار برده شده که بازی دربی پایتخت در حضور تماشاگر برگزار شده و حالا بازی ملی هم باید تماشاگر داشته باشد.

مطابق آنچه در صورتجلسه نوشته شده یکی از حاضرین (اسماعیلی رئیس دفتر) تاکید می کند با وزیر ورزش گفتگو داشته و وزیر به او اعلام کرده از آنجایی که دربی با حضور تماشاگران بوده و سفرهای نوروزی هم مجاز است بازی ایران و لبنان با حضور ۸ تا ۱۰ هزار تماشاگر برگزار شود.

پربیننده‌ترین‌ها

خلاصه خبرها
چند چند
انسان، زمین، فردا

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید