مقام ارشد امنیتی مسابقات جام‌جهانی: نمایش نمادهای همجنسگرایی در استادیوم‌ها ممنوع است

۱۴۰۱/۱/۱۲

عبدالعزیز عبدالله الانصاری، مقام ارشد امنیتی مسابقات جام جهانی اعلام کرد: پرچم های رنگین کمانی جامعه LGBTQ توسط پلیس قطر مصادره می‌شود تا از حمله به آنها جلوگیری کند. او گفت که از دگرباشان جنسی استقبال می شود، اما پرچم های رنگین کمانی برای محافظت از خودشان مصادره خواهد شد.

به نظر می رسد مسوولان قطری، مخالف ترویج آشکار آزادی های LGBTQ هستند که نماد آن پرچم رنگین کمانی است. سازمان دهندگان جام جهانی و فیفا پیش از این گفته بودند، از جامعه دگرباشان در هشت استادیوم قطر مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

الانصاری، مدیر بخش همکاری بین‌المللی و رییس کمیته ملی مبارزه با تروریسم قطر گفت: "شما می خواهید دیدگاه خود را در مورد وضعیت (LGBTQ) نشان دهید، آن را در جامعه ای نشان دهید که در آن پذیرفته شود. هوادار برای تماشای بازی به اینجا می‌آید، نه برای تظاهرات، یک (عمل) سیاسی یا چیزی که در ذهنش است. 'بازی را تماشا کن. خوبه. اما واقعاً به این دلیل وارد نشوید و به کل جامعه توهین نکنید."

او در پایان گفت: اینجا ما نمی توانیم قوانین را تغییر دهیم. شما نمی توانید دین خود را برای ۲۸ روز جام جهانی تغییر دهید. من در خطر دیدگاه اقلیت در برابر اکثریت هستم. ما باید قبل از اینکه مشکل فوران کند و از کنترل خارج شود به آن نزدیک شویم.

تازه‌ترین خبرها

اخبار و اخبار ورزشی
چهره‌ها - سوئیس
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید