واکنش نمایندگان مجلس به حواشی ورود زنان به ورزشگاه و درخواست عضو هیئت رئیسه از مجلسی‌ها

۱۴۰۱/۱/۱۰

پس از برخورد با زنانی که روز گذشته با وجود تهیه بلیط درخواست ورود به ورزشگاه را داشتند، حالا فوتبال ایران در آستانه تعلیق قرار گرفته است.

نمایندگان مجلس، ۱۴ فروردین، می‌خواهند حواشی پیش آمده را مطرح کنند و به نظر می‌رسد وزیر کشور و وزیر مجلس، باید پاسخگوی مسائل پیش آمده باشند.

جلال رشیدی کوچی، نماینده مجلس در توئیتی نوشت: " ضمن ارادتی که به آقایان وحیدی و سجادی وزرای محترم کشور و ورزش دارم، روز یک‌شنبه ۱۴ فروردین، در مورد اتفاقات تلخ ⁧ ورزشگاه⁩ ⁧ مشهد⁩ سوال خود را مطرح خواهم کرد. ‏باید یکبار برای همیشه بساط این رفتارهای ناپسند که باعث از بین رفتن اعتماد و ایجاد دستاویز برای ضد انقلاب می‌شود، جمع شود."

مهرداد سراجی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این توئییت، نوشت: "اينجانب به عنوان عضو هيات رئيسه ⁧ فدراسيون فوتبال⁩ از ساير نمايندگان محترم مجلس خواهش ميكنم تا فرصت هست و تا وقتي كه fifa و afc به اتفاقات تلخ ⁧ مشهد⁩ ورود نكردند، اين موضوع را به صورت جدي پيگيري نمايند."

مجتبی توانگر، دیگر نماینده مجلس هم نوشت: "دختران برای تماشای فوتبال بلیت خریدند ولی سهم‌شان گاز فلفل شد! ‏این اقدامات جز هزینه‌تراشی در داخل و خارج نتیجه دیگری ندارد. در اولین فرصت سوال از وزیر ورزش را ثبت می‌کنم. باید پاسخگوی این حادثه باشد. ‏ اگر نمی‌توانید در مدار قانون وظیفه‌تان را انجام دهید بهتر است بروید!"

چشم‌انداز
سرانجام، قانون
امروز

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید