افشاگری از پشت پرده فوتسال زنان؛ وقتی فدراسیون با نمایش همه چیز را خوب جلوه می‌دهد

۱۴۰۰/۱۲/۱۲

یکی از بازیکنان تیم‌ملی فوتسال زنان که به دلیل تبعات احتمالی نخواست نامش فاش شود در گفت‌وگو با ایسنا توضیحاتی داد که باعث تاسف است. مسئولان فدراسیون که مخارجی میلیاردی دارند و هزینه‌های زیادی را برای سفرهای مسئولان صرف کردند، حاضر به تهیه تغذیه و لباس مناسب برای تیم ملی نیستند.

این بازیکن ملی‌پوش اظهار داشت: شهره موسوی به عنوان نایب‌رئیس زنان فدراسیون به وظیفه خود عمل نکرده و حتی در دیدار دوستانه تیم ایران و روسیه هم حاضر نشده است اتفاقی که باعث شد ملی‌پوشان در مورد آن بگویند "از مسئولان فدراسیون کسی برای دلگرمی ما نیامد تا مثل غریبه‌ها نباشیم"!
وی ادامه داد: پس از ورود بازیکنان به اردوی پیش از بازی با روسیه، تست کرونای چند بازیکن مثبت شده بود. در نتیجه بازیکنان دیگری جایگزینشان شدند، اما فدراسیون به این بازیکنان لباس جدید نداده بلکه لباس همان نفرات قبلی را در اختیار نفرات جدید گذاشته است. از طرفی جنس لباس‌ها هم اصلا خوب نبود. با اینکه فدراسیون فوتبال با یک برند تهیه لباس قرارداد دارد اما لباس‌ها بدون آرم بود. از طرفی وضعیت غذای ملی‌پوشان هم در این اردو مناسب نبود. با این توجیه که فدراسیون شرایط خوبی ندارد و هیات رئیسه در حال عزل عزیزی خادم است، کسی به شرایط تغذیه توجه نکرده است.

این فوتسالیست گفت: سرمربی و بازیکنان تیم ملی با توجه به شرایطی که در آن قرار داشتند، از برگزاری بازی دوستانه با روسیه ناراضی بودند، اما مسئولان مصرانه خواستار برگزاری بازی شدند. همه نگران بودیم نتیجه‌ای بگیریم که در شان تیم ملی فوتسال نباشد، به همین دلیل مخالف برگزاری بودیم و فقط فدراسیون اصرار داشت.

وی در بخش پایانی صحبت‌هایش هم گفت: فدراسیون در دوره عزیزی خادم توجه ویژه‌ای به تیم ملی فوتبال زنان داشت اما به همان اندازه نسبت به تیم ملی فوتسال زنان بی‌توجه بود. در صورتی که فوتسال زنان ایران جام قهرمانی دو دوره آسیا را به دست آورده است.

بررسی بازارها
امروز
نگاه روز

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید