احمد علم‌الهدی: مرد هرزه نباید در استادیوم از هیجان زن سوءاستفاده کند

۱۴۰۰/۱۱/۱

علم‌الهدی گفت: ورزشگاه‌ها جای هیجان است. مراجع بروز هیجان در حضور مردان را حرام اعلام کردند. اینکه می‌گویند فیفا فدراسیون ما را مجبور کرده که زنان را در تماشای فوتبال شرکت دهند، ناشی از رذالت عده‌ای بی‌دین خارج‌نشین است که فیفا را تحریک کردند، وگرنه فیفا به این مسائل کاری نداشت.

علم‌الهدی تاکید کرد: البته این‌ها بدین معنا نیست که زنان از تماشای فوتبال محروم باشند و مجبور شوند فوتبال را تنها از طریق تلویزیون تماشا کنند. مسئولین نظام اسلامی ما باید در ورزشگاه‌ها مکان‌هایی را مخصوص زنان آماده کنند تا زنان در عین تماشای مستقیم فوتبال، صیانت داشته باشند و هنگامی که دختری موقع تماشای فوتبال از هیجان فریاد می‌زند، یک مرد هرزه از این هیجان او سوء استفاده نکند. دستگاهی که مسئولیت توسعه ورزش قهرمانی در کشور را بر عهده دارد، باید برای تماشای مستقم فوتبال برای زنان صیانت ایجاد کند.

علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد اظهار داشت: طبق فتوای مراجع تقلید و رهبری، دوچرخه‌سواری زنان در معرض دید مردان حرام است، این کار مصداق تبرج است و بر اساس قرآن حرام می‌باشد، اما این بدین معنا نیست که زنان باید از دوچرخه‌سواری و اسب‌سواری محروم باشند، بلکه باید در عین انجام این تفریحات، صیانت هم بشوند و در جایی که از نگاه مردان محفوظ باشند، هر تفریحی می‌خواهند انجام دهند.

پربیننده‌ترین‌ها

خلاصه خبرها
هت‌تریک با مزدک میرزایی
خلاصه خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید