دعوا و درگیری در رختکن تیم لیگ برتری !

۱۴۰۰/۱۰/۱۲

تیم فوتبال پدیده مشهد از ابتدای فصل با حواشی گوناگونی دست و پنجه نرم کرده و همین مساله منجر به حضور این تیم در قعر جدول شده است؛ حالا در جدیدترین اتفاق، یک درگیری شدید فیزیکی در رختکن این تیم پس از بازی آخر آنها اتفاق افتاده است.

یکی از بازیکنان این تیم بعد از پایان بازی و در رختکن به یکی از مربیان ناسزا می‌گوید. این حرکت از سوی مربی تیم بی‌جواب نمی‌ماند و درگیری لفظی بین ۲ نفر شدت می‌گیرد. یکی دیگر از بازیکنان تیم در حمایت از مربی، با آن بازیکن وارد درگیری می‌شود. یک درگیری کلامی شدید که به یک درگیری فیزیکی شدیدتر منجر می‌شود.

بازیکنان و اعضای کادرفنی برای جدا کردن ۲ بازیکن خود وارد کارزار شدند، اما دعوا پایان نیافت. بازیکنی که درگیری را آغاز کرده بود، با عصبانیت رختکن را ترک کرد تا جواب بی‌احترامی بازیکن دیگر را با "قمه" بدهد. دخالت مربیان تیم و بازیکنان اما بعد از چند دقیقه باعث شد تا این کارزار خاتمه پیدا کند و بازیکنان به سراغ هم نروند.


داود سیدعباسی، سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص حواشی تیمش و چاقوکشی اظهار کرد: دو بازیکن در رختکن با هم جرو بحث کردند که طبق قوانین با آنها برخورد شده اما اینکه بگویند چاقو و قمه استفاده شده ادبیات مناسبی نیست. اما موضع من در این خصوص مشخص است و آن را به باشگاه اعلام کرده‌ام و باشگاه درباره این دو بازیکن تصمیم خواهد گرفت اما به قطع و یقین این دو نفر یعنی مهدی فراهانی و سعید جلالی‌راد در دیدار با سپاهان همراه تیم نخواهند بود.

خلاصه خبرها
امروز
اقتصاد و بازار

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید