بحران کرونا به لالیگا رسید

۱۴۰۰/۱۰/۹

ویروس کرونا مبتلایان زیادی در سه باشگاه بزرگ اسپانیایی داشته است و هر سه تیم در نخستین بازی خود در سال جدید میلادی غائبان زیادی خواهند داشت. شمار مبتلایان به ویروس کرونا در رئال‌مادرید، بارسلونا و اتلتیکومادرید در حال افزایش است و این نگرانی‌هایی را در لالیگا به وجود آورده است.

باشگاه بارسلونا از ابتلای دنی آلوز، لنگله، آلبا، اومتیتی، بالده، گابی، دمبله، کوتینیو، عبدالصمد و سرجینیو دست به ویروس کرونا خبر داد.

وضعیت در رئال مادرید بدتر از آبی اناری‌هاست. باشگاه رئال مادرید از ابتلای ۴ بازیکن جدید تیم به کرونا خبر داد. طبق اعلام این باشگاه نتیجه تست وینیسیوس، کورتوا، کاماوینگا و والورده مثبت شده و آنها در قرنطینه خانگی هستند. پیش از این هم بازیکنانی مثل گرت بیل، مودریچ، ایسکو، مارسلو، آلابا، آسنسیو و آندره لونین از رئال به ویروس مبتلا شدند تا باشگاه شرایط سختی را تجربه کند.

باشگاه اتلتیکو مادرید هم خبر از مثبت شدن تست PCR دیه گو سیمئونه و چهار بازیکن خود داد. سرمربی اتلتیکو همراه با آنتوان گریزمان، هررا، ژوائو فلیکس و کوکه در خانه قرنطینه هستند.

همین شرایط برای تیم های دیگر لالیگا نیز وجود دارد و تقریبا همگی بازیکنانی در اختیار دارند که تست شان مثبت شده است. تا به امروز هیچ دیداری از لالیگا لغو نشده است.

اخبار
چشم‌انداز
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید