هفتمین مورد اتهام تجاوز به ستاره منچسترسیتی

۱۴۰۰/۱۰/۱

بنجامین مندی، بازیکن فرانسوی تیم فوتبال منچسترسیتی، به یک مورد ارتکاب تجاوز جنسی دیگر نیز متهم شد. این ملی‌پوش فرانسوی حالا به ۷ مورد تجاوز و یک مورد آزار جنسی در ارتباط با پنج زن، متهم شده است.

شاکیان این پرونده ۵ زن هستند که همگی بالای ۱۶ سال دارند و موارد اتهام نیز بین اکتبر ۲۰۲۰ تا آگوست ۲۰۲۱ یعنی همین تابستان گذشته صورت گرفته است.

همه موارد تجاوز از سوی مندی در خانه او در شهر منچستر رخ داده است. او متهم است که به یک زن ۳ بار در اکتبر سال گذشته تجاوز کرده است. همچنین یک زن دیگر را در حالی که در ماه آگوست به قید وثیقه آزاد بوده، مورد تجاوز جنسی قرار داده است. این فوتبالیست بار دیگر در ژانویه ۲۰۲۱ به آزار جنسی یک زن دیگر متهم شد. مندی همچنین ماه گذشته با دو مورد جدید از شاکیان تجاوز در پرونده خود روبه‌رو شد. حالا او با ۷ مورد اتهام تجاوز جنسی، در حال ثبت یک رکورد به نام خود در این زمینه است.

مندی عضو تیم ملی فرانسه قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ بود. او از سال ۲۰۱۷ به منچسترسیتی پیوست و به عنوان دقاع چپ در ۷۵ بازی برای این تیم به میدان رفت. سیتی در پی متهم شدن این بازیکن، قرارداد با او را فسخ کرد.

بررسی بازارها
امروز
نگاه روز

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید