واکنش فدراسیون فوتبال به شکایت اردن: به دنبال اعاده حیثیت از تیم ملی فوتبال زنان هستیم

۱۴۰۰/۸/۲۶

علامرضا رفیعی، مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به شکایت فدراسیون فوتبال اردن از تیم ملی زنان ایران می‌گوید: از فدراسیون فوتبال اردن به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت می‌کنیم و به دنبال اعاده حیثیت تیم ملی فوتبال ایران هستیم.

غلامرضا رفیعی به خبرگزاری مهر گفت: با توجه به اینکه موضوع توسط فدراسیون اردن از طریق انتشار نامه‌ای در فضای مجازی منتشر شده و حاوی مطالب و اظهاراتی است که قویاً مورد اعتراض فدراسیون فوتبال ایران می‌باشد، لذا در حال تدارک مقدمات مربوط به طرح شکایت در رکن قضایی کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC هستیم.

مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال ایران تاکید کرد:‌ از نظر ما اتهاماتی که زده شد کذب و افترا بوده و از حیثیت و اعتبار فوتبال بانوان و فوتبالیست های خوب خودمان دفاع خواهیم کرد. بزودی شکایت وکلای ما در AFC ثبت خواهد شد و حتی تقاضای برگزاری جلسه رسیدگی خواهیم کرد.

گفتنی است پیشتر علی بن‌حسین، رئیس فدراسیون فوتبال اردن در توئیتی نوشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا باید در این زمینه تحقیق و تفحص کند. ما از کمیته پزشکان مستقل AFC می‌خواهیم که تحقیق شفاف و واضحی درباره این بازیکن ایران و دیگر بازیکنان این تیم داشته باشد به ویژه اینکه تیم ملی فوتبال زنان ایران سابقه چنین رفتارهایی را دارد.

تازه‌ترین خبرها

گفت‌وگوی ویژه
پنجره
خلاصه خبرها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید