محسن رضایی: سه سال است نفت را قاچاقی می‌فروشیم و دلارها را مخفیانه وارد می‌کنیم

۱۴۰۰/۸/۱۴

محسن رضایی، معاون اقتصادی ابراهیم رئیسی، گفت: بیش از سه سال است که بدون دلیل قانونی ما را محاصره اقتصادی کرده‌اند و ما نفت‌مان را به صورت قاچاق می‌فروشیم ولی اگر دلاری در خارج به دست آوریم باید مخفیانه وارد کشور کنیم تا قیمت دلار در کشور حفظ شود.

رضایی روز پنج‌شنبه طی سخنانی در ایذه، افزود: گفتند ایران می‌خواهد بمب اتم بسازد که دولت ما در مذاکرات برجام هرچه آن‌ها می‌خواستند، داد و برجام توافق و امضا شد و دولت بعدی آمریکا آن را زیر پا گذاشت و ما را محاصره اقتصادی کرد.

معاون اقتصادی رئیسی اضافه کرد که امروز مبارزه ما با آمریکا در این است که صنعت و کشاورزی مان را فعال و فقر و بیکاری را از کشور بیرون کنیم و روی پای خودمان بایستیم.

رضایی با بیان این که محاصره اقتصادی ایران توسط آمریکا باید با همت مردم شکسته شود، گفت که ما نیاز به یک قیام اقتصادی داریم، امروز زاگرس‌نشینان و بختیاری‌ها باید علیه آمریکا به دلیل محاصره اقتصادی ایران قیام کنند و این قیام باید از همین ایذه آغاز شود که لوله‌های گاز از آن می‌گذرد.

معاون اقتصادی رئیسی افزود که اکنون تحریم‌ها داخلی از تحریم‌های خارجی خیلی بیشتر و خطرناک‌تر است و ما نیز مصمم هستیم که تحریم‌هایی که دست و پای صنعتگران، کشاورزان و جوانان کشور را بسته است، باز کنیم.

تازه‌ترین خبرها

خبر ورزشی
اخبار
اقتصاد و بازار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید