رییس بسیج رسانه: خامنه‌ای از وضعیت رسانه‌ها و جبهه رسانه‌ای انقلاب راضی نیست

۱۴۰۰/۷/۲۳

عباس محمدیان، رییس جدید سازمان بسیج رسانه کشور، با بیان اینکه «معنویت در رسانه‌ها فراموش شده است و رسانه‌ها در تبیین ولایت کم کاری می‌کنند»، گفت که علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، از اینکه «جبهه رسانه‌ای انقلاب» انتظارات او را برآورده نکرده ناراضی و گله‌مند است.

محمدیان که پیشتر پنج سال رییس بسیج رسانه خراسان رضوی بود، نوزدهم مهر ماه با حکم حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران، به عنوان رییس بسیج رسانه کشور منصوب شده است.

رییس جدید سازمان بسیج رسانه کشور پنج‌شنبه شب در دیدار با مدیران کانون‌های بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: «انتظارات مقام رهبری از جبهه رسانه انقلاب برابر اذعان‌شان برآورده نشده و ابراز گله‌مندی داشتند و فرموده ایشان تکلیف و مسئولیت ما را سنگین کرده است، بنابراین باید با برنامه‌ریزی‌های جدید و تعیین نقشه راه بتوانیم در راستای خشنودی رهبری از جبهه رسانه انقلاب گام برداریم.»

او با تاکید براینکه «معنویت در رسانه‌ها فراموش شده است»، افزود: «رسانه‌ها به‌عنوان نمایندگان افکار عمومی در تبیین ولایت کم کاری می‌کنند»، و باید شرایط و بستر در رسانه‌ها به سمت ترویج و توسعه معنویت باشد.

محمدیان اضافه کرد که برای ایجاد شرایط ترویج معنویت باید این موضوع از بستر وزارت فرهنگ و ارشاد به‌عنوان مطالبه جدی در دستور کار قرار گیرد و از جمله این مایه تاسف و برای جبهه انقلاب درد است که با گران شدن کاغذ و برای کاهش هزینه‌ها، صفحه شهدا در مطبوعات را حذف می‌کنند.

غلامرضا سلیمانی، فرمانده بسیج، نیز روز پنج‌شنبه بیست و دوم مهر ماه، با بیان اینکه «امروز کشور دچار مشکلاتی شده اما ایران اسلامی جزیره امن و با ثبات جهان است»، گفت: «دشمن با ماهواره و فضای مجازی قصد دارد تاریخ را تحریف کرده و اراده مردم را متزلزل کند چرا که می‌داند امید مردم به آینده است که سبب پیروزی ما شده است.»

تازه‌ترین خبرها

جهان‌نما
خبر ۵ عصر
خبر ورزشی

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید