سرپرست استقلال: نکونام با تاج دیدار کرده، انتقادات او دیگر تکرار نخواهد شد

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۸

سمیعی،‌ سرپرست استقلال شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی درباره انتقادات تند نکونام به تاج گفت: «بعد از آن اظهارات، نکونام و تاج با یکدیگر صحبت کردند؛ نماینده‌ای از باشگاه استقلال هم به فدراسیون رفته و بسیار هم به رئیس فدارسیون ارادتمندیم و قول می‌دهیم دیگر تکرار نخواهد شد.»

او گفت: «تا جایی که من می دانم نکونام و تاج رابطه دوستانه ای دارند و آقای تاج همیشه بسیار مهربانانه رفتار کرده است. در یک سری فشارها، عکس العمل ها و اتفاقات داوری که رخ می دهد و سوت هایی که زده می شود و البته کارهایی که عضو ارشد کمیته داوران انجام داد مربی را تحت فشار قرار می دهند.»

سمیعی معتقد است که داوران بازی‌های هفته گذشته استقلال و پرسپولیس تحت تاثیر حرف‌های خسروی بوده‌اند: «به خاطر اشتباهات داوری و اتفاقات و فشارهایی که در هفته های آخر از نظر داوری رخ داد و علی الخصوص صحبت های عضو ارشد کمیته داوران شب قبل از مسابقه ما اعتقاد داریم داوری ناظمی و حیدری را تحت تاثیر قرار داده بود این صحبت ها صورت گرفت.»

سرپرست استقلال گفت: «مگر می شود کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران با رئیس فدراسیون ارتباط خوبی نداشته باشد؟! به نظرم تاج از زمان بازیگری کمک های خوبی به نکونام کرده بود. ایشان در آن لحظه تحت تاثیر صحبت های سخنگوی کمیته داوران بود.»

او گفت: «درباره صحنه ها بسیاری از کارشناسان خارجی هم نظر می دهند که خلاف نظر کارشناس است. به مربی حق بدهید که نظر کارشناسان خارجی را هم لحاظ کند و در نتیجه همه این‌ها می تواند تاثیر گذار باشد.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
جهان‌نما
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها