گزارش تسنیم از پرونده رشوه؛ مدیران ارشد فدراسیون فوتبال و چند فعال رسانه‌ای در دادگاه

شنبه ۱۴۰۳/۰۲/۲۲

تسنیم، خبرگزاری نزدیک به سپاه، گزارش داده: «پای چند مدیر فوتبالی سرشناس، چند مدیر ارشد فدراسیون فوتبال و چندین فعال رسانه‌ای به یک پرونده فساد بزرگ باز شده است. گویا مقدار «رشوه» جابجا شده زیاد است و می‌تواند شوکی بزرگ به فوتبال ایران وارد کند.»

ساعتی قبل از این خبر هم تسنیم نوشته بود: «برخورد با دلالان و مدیربرنامه‌های متخلف در فوتبال ایران که از مدتی پیش در دستور کار قرار گرفته وارد فاز جدیدی شده است. بر این اساس در دو هفته گذشته شماری از مدیربرنامه‌ها و دلال‌ها به نهادهای نظارتی احضار شدند و با حضور در این نهادها پاسخگوی مسائل مختلف بودند. در این جلسات مسائل مختلف و ابهامات موجود مورد بررسی قرار گرفت و گفته می‌شود قرار است در آینده برخوردهای جدی با متخلفان این عرصه صورت گیرد.»

در ادامه تسنیم پاسخی به نقل از فدراسیون فوتبال در واکنش به این اتفاق منتشر کرد: «منشاء مبارزه با فساد و تخلف احتمالی در حوزه فوتبال؛ فدراسیون است و همواره از بررسی هر گونه موضوعی که به سلامت فوتبال کمک می‌کند، استقبال کرده و خواهد کرد و با متخلفان احتمالی برخورد لازم در چارچوب قوانین ذیربط صورت می‌گیرد.»

میرشاد ماجدی، عضو هیات رئیسه و سرپرست سابق فدراسیون فوتبال هم در این رابطه به فارس گفته: «چه قدر خوب که دستگاه‌های نظارتی به این نتیجه رسیده‌اند که اگر فسادی وجود دارد، باید برداشته شود. من هم به عنوان یک مدیر فوتبالی به این قضیه کمک می‌کنم. اگر چیزی ببینیم یا بحثی مورد نظرمان باشد، معرفی خواهیم کرد. باید دست افرادی که فساد را در فوتبال نهادینه می‌کنند، برچیده شود. دم افرادی که این مسائل را بررسی می‌کنند گرم اما خواهش می‌کنم تا انتهای قضیه بروند و شفاف موارد را اعلام کنند.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
جهان‌نما
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها