پرسپولیس مدعی شد؛ تیم ملی شفاف نبود، بیرانوند شش هفته از میادین دور شد

جمعه ۱۴۰۳/۰۱/۱۷

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه به ادعای دپارتمان پزشکی تیم ملی فوتبال درباره مصدومیت بیرانوند پاسخ داد: «با توجه به اینکه بیرانوند به تازگی پروسه درمان را شروع کرده امکان از دست رفتن ۴ تا ۶ بازی برای او وجود دارد. در حالی که با مدیریت بهتر و صحیح می‌شد این مدت را کمتر کرد.»

در این اطلاعیه آمده: «همه می‌دانیم که در تیم ملی و در آغاز اردوها، همه بازیکنان توسط بخش پزشکی تیم ملی فوتبال به طور کامل چک می‌‌شوند تا مشکلی برای بازی پیش رو نداشته باشند. بنابراین کادر پزشکی تیم ملی فوتبال در بدو ورود بیرانوند تشخیص داده که او مصدومیتی ندارد و اجازه حضور او در تمرینات و بازی رفت مقابل ترکمنستان را داده‌اند. در حالی که در بیانیه صادر شده به مصدومیت قدیمی بیرانوند اشاره شده بود که این موضوع از اساس اشتباه است. روز سوم فروردین از مچ دست راست بیرانوند ام‌آرآی گرفته می‌شود. در همان تاریخ التهاب و پارگی در لیگامنت مچ دست بیرانوند به وضوح در تصویر ام‌آرآی مشخص بوده است.»

در انتها آمده: «پرسپولیس و هوادارانش بهای بزرگی را به دلیل عدم شفافیت و صداقت مسئولان تیم ملی فوتبال می‌پردازند و بیرانوند هم به فهرست مصدومین سرخ‌ها از اردوهای تیم ملی فوتبال اضافه شده است.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

چشم‌انداز با مهدی مهدوی‌آزاد
خبرها
اقتصاد و بازار
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها