باوجود اتمام لیگ با قهرمانی؛ مدیریت ذوب‌آهن پول وزنه‌برداران را پرداخت نمی‌کند

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹

ایسنا در گزارشی خبر داده باشگاه ذوب‌آهن با مدیرعاملی نیما نکیسا، به تعهدات خود نسبت به تیم وزنه‌برداری عمل نکرده است. مصطفی جوادی، قهرمان وزنه‌برداری جهان، دراین‌باره، گفت: «ما طبق قرارداد به تعهد خود عمل کردیم و حتی تیم قهرمان شد اما هنوز یک ریال از قرارداد ما تسویه نشده است.»

جوادی در ادامه به ایسنا گفت: «باشگاه در هفته آخر لیگ به ما چک داد و قرار بود این چک هفته گذشته پاس شود اما متوجه شدیم که چک‌ها ثبت نشده‌اند. زمانی که خواستیم پیگیر ماجرا شویم، کسی پاسخگوی ما نبود. در حالی که برای مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده می‌شدیم، در لیگ هم وزنه زدیم اما اینکه در پرداخت قراردادها بدقولی کنند و حتی پاسخگو نباشند اتفاق قشنگی برای این باشگاه نیست و باعث دلسردی و بی‌اعتمادی می‌شود. به نظر نمی‌رسد مبلغ قراردادهای وزنه‌برداران آنقدر بالا باشد که باشگاه توان پرداختشان را نداشته باشد.»

انتقادهای وزنه‌برداران ذوب‌آهن از بدعهدی مالی باشگاه که سال گذشته نیز اتفاق افتاده بود، درحالی صورت گرفته که نیما نکیسا در اولین اقدام بعد از حضور در صندلی مدیرعاملی باشگاه، آخوند محمد مالمیر را به عنوان مشاور فرهنگی انتصاب کرده بود.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

پوشش ویژه
پوشش ویژه
پوشش ویژه
حرف آخر

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.