واکنش سرمربی فولاد به احتمال برکناری: مدیرعامل و افراد مورد اعتمادش طرف ما نیستند

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۲

ایگناسیو مارتینز، سرمربی اسپانیایی فولاد خوزستان، متنی را در اختیار رسانه‌های ایران قرار داده که در آن به صراحت از رفتار مدیران باشگاه انتقاد کرده و گفته: «گاهی اوقات احساس می‌کنم مدیرعامل و افرادی که او به آنها اعتماد دارد و به او نزدیک هستند، طرف ما نیستند.»

مارتینز در این یادداشت گفته: «مدیرعامل باشگاه هیچ مذاکره‌ای با سایر بازیکنان داخلی در لیستی که من به او ارائه کرده‌ام آغاز نکرده و حتی در حال مذاکره با سایر بازیکنانی بود که حتی در لیست من نبودند، مانند عیسی آل کثیر. من به صراحت به مدیرعامل گفتم که اگر بازیکنانی را که نیاز داریم جذب نکنند، یک جنگجوی بدون شمشیر خواهم بود.»

سرمربی فولاد در ادامه گفت: «گاهی اوقات احساس می‌کنم مدیرعامل و افرادی که او به آنها اعتماد دارد و به او نزدیک هستند، طرف ما نیستند. به عنوان مثال بیانیه‌ای که باشگاه در مورد جلسه فوری پس از حذف در جام حذفی برگزار کرده بود، اطلاعاتی درز پیدا کرد که در آنجا مطرح نشده بود. همچنین بعد از انتشار پستی در یکی از صفحه‌های اینستاگرام هواداران منوط به اینکه مدیرعامل دیگر بنده را نمی‌خواهد، یکی از افراد نزدیک به مدیرعامل این پست را لایک کرده است. این کار ایشان برای باشگاه بزرگ و مثال‌زدنی فولاد عزیزمان غیر قابل قبول و شرم‌آور است.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
صفحه یک
گفت‌وگوی ویژه
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.