مایلی‌کهن درباره عدم محبوبیت تیم ملی:چه انتظاری دارید وقتی سفره‌ مردم هرروز کوچک‌تر می‌شود

شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۴

محمد مایلی‌کهن درباره محبوب‌نبودن تیم‌ملی به روزنامه اعتماد گفت: «به علت مشکلات عدیده‌ای است که مردم دارند، من و شما می‌دانیم و فقط مسوولان هستند که نمی‌دانند! هر روز سفره مردم کوچک‌تر می‌شود، اما مردم می‌بینند به کشورهای مختلف کمک می‌شود این عوامل سبب می‌شود که ملت ناامید شود.»

او گفت: «بارها گفتم بازهم می‌گویم دین ما گفته چراغی که به خانه خود رواست به دیگران سپردن حرام است! یا اول وجود بعدا سجود. یعنی اول وجود خودت بعد همسایه و دیگران اما حالا برعکس شده یا در مملکت خرج‌های بی‌مورد زیاد است. خب اگر پول نداریم باید در هزینه‌های جانبی رعایت کنیم. در این زمینه اگر اسکار بود به ما می‌دادند!»

سرمربی پیشین تیم ملی گفت: «روز و هفته و ماه نیست که چندین سمیناهار برگزار نشود! من دیگر نمی‌گویم سمینار بلکه سمیناهار است و اجلاس مختلف! از اقصا نقاط دنیا به کشور ما می‌آیند و ما میزبان آنها هستیم. برای اینها پول پرداخت نمی‌شود؟»

او گفت: «از طرف دیگر اکثر کشورهایی که همراه ما هستند و وضع‌شان خوب نیست ما به آنها کمک می‌کنیم آن‌هم کمک‌های بسیار زیاد. آن وقت شما چطور می‌خواهید حال و روز مردم کشورت شاد باشد؟ بعد از آن همه جلسات و دعوا و صحبت تازه کمی حقوق کارگر و کارمندان را زیاد کردند. اگر خانه هم داشته باشید با ۱۰ میلیون می‌شود زندگی کرد؟ خب من که حقوقم ۱۰ میلیون است باید از راه خلاف زندگی کنم دیگر! پس چطور این همه هزینه می‌کنیم؟»

مایلی‌کهن گفت: «از تکرار حرف‌هایم خسته شدم! این همه در سمینار و اجلاس هزینه می‌کنیم یا برای اعیاد مذهبی و غیرمذهبی چقدر هزینه می‌کنیم؟ الان در شهادت‌ها بیشتر از اعیاد هزینه می‌کنیم، اینها یک‌سری واقعیت است خب اینها پول نیست؟ اینها خرج مردم بشود‌‌.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
تیتر اول
خبرها
هت‌تریک با مزدک میرزایی

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.