استراتژی هماهنگ رسانه‌های دولت و سپاه؛ برانکو جانشین گل‌محمدی در پرسپولیس

چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۱۵

تسنیم، وابسته به سپاه پاسداران، از صبح امروز در دو خبر با تیترهای «واکنش برانکو به احتمال بازگشتش به نیمکت پرسپولیس» و «استارت ناکامی‌های پرسپولیس با قهر تکراری گل‌محمدی/ پایان ماه عسل یحیی» به حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داده است.

پس از آنکه روزنامه ایران ورزشی به عنوان ارگان رسانه‌ای دولت صبح روز بازی پرسپولیس در مقابل النصر عربستان سعودی، بازگشت برانکو به پرسپولیس را تیتر یک کرده بود، حالا نوبت به خبرگزاری وابسته به سپاه شده است.

در مطلب اول آمده: «خبرنگار تسنیم در ارتباطی که با برانکو برقرار کرد، از وی خواست ابتدا ارزیابی‌اش را در خصوص بازی شب گذشته شاگردان یحیی گل‌محمدی بیان کند که او گفت بازی شب گذشته را ندیده است.»

«در ادامه خبرنگار تسنیم از ایوانکوویچ ۶۹ ساله پرسید که آیا مذاکره‌ای با شما در خصوص بازگشت به نیمکت پرسپولیس برای فصل آینده شده یا خیر که سرمربی پیشین سرخپوشان تهرانی تنها به گفتن جمله "نمی‌دانم..." بسنده کرد. او از پاسخگویی بیشتر به این موضوع خودداری کرد.»

تسنیم به این خبر بسنده نکرد و دوازده دقیقه بعد در یک گزارش دیگر با انتقاد از گل‌محمدی که فصل گذشته سه جام فوتبال ایران را برای این تیم به ارمغان آورده، نوشت: «گل‌محمدی به عنوان سرمربی تیم باید بگوید چه کاری برای حل مشکلات فنی کرده است؟ او که در شرایط حساس ترفند قهر کردن را به کار می‌گیرد، باید به این پرسش پاسخ دهد که چه بلایی سر تیم آمده که پرسپولیس تا این حد دچار مشکل شده است؟»

در همین رابطه، ورزش سه در خبری اعلام کرده برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم ملی عمان، در گفت‌و‌گویی اختصاصی با این رسانه هرگونه مصاحبه با خبرنگاران و رسانه‌های ایرانی را تکذیب کرده است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
جهان‌نما
خبرها
خبر ورزشی

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.