۳۰۰ هزار دلار از طلب ۶۵۰ هزار دلاری پرسپولیس از فیفا صرف پرداخت دیرکرد بدهی‌ها شد!

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

فرهیختگان خبر داده پرسپولیس پاداش ۶۵۰ هزار دلاری از حضور بازیکنانش در جام جهانی قطر نزد فیفا را صرف پرداخت بدهی به طلبکاران خارجی کرده که در این میان در حدود ۳۰۰ هزار دلار از این مبلغ، جریمه بدعهدی‌های مدیرعامل این تیم در پرداخت این بدهی‌ها است.

در این گزارش آمده: «باشگاه پرسپولیس یک سال مهلت داشت تا حدود ۸۶۰ هزار دلار را در چهار قسط به بوژیدار رادوشویچ پرداخت کند اما نتوانست به توافقنامه خود با این بازیکن عمل کند و بابت تاخیر در قسط سوم ۲۰۰ هزار دلار جریمه شد و این مبلغ به اضافه ۲۰۰ هزار دلار قسط آخر رادو از طریق حساب پرسپولیس در فیفا به وی پرداخت شد.»

«در این میان حدود ۲۵۰ هزار دیگر باقی ماند که قرار است به لئاندرو پریرا برسد. این درحالی است که طلب پریرا ۱۴۳ هزار دلار بود اما باشگاه پرسپولیس برای پرداختی به این بازیکن هم‌ زمان تعیین کرد و ۱۰۰ هزار دلار خسارت گذاشت. بااین‌حال باز هم به تعهد خود عمل نکرد تا ۱۰۰ هزار دلار هم اینجا به طلبکارش پرداخت کرده باشد.»

«خیلی ساده می‌توان گفت که رضا درویش ۳۰۰ هزار دلار از پاداش تعلق‌گرفته از سوی فیفا به باشگاه پرسپولیس را به‌خاطر عمل نکردن به تعهداتی که داده بود، به هدر داد.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
تیتر اول
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.