آنچلوتی و مورینیو، گزینه‌های سلسائو؛ رقابت دوستان صمیمی برای نشستن روی نیمکت برزیل

پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۰۹

کارلو آنچلوتی و ژوزه مورینیو، دو سرمربی شاخص دنیای فوتبال، در پایان فصل جاری فوتبال اروپا به انتهای همکاری با رئال مادرید و آاس رم می‌رسند و این موضوع آنها را به محتمل‌ترین گزینه‌های سرمربیگری در تیم ملی فوتبال برزیل تبدیل کرده است.

ابراز علاقه مداوم رئیس فدراسیون فوتبال برزیل به سرمربی رئال مادرید و اطمینان او از نشستن کارلتو روی نیمکت سلسائو در نهایت به انتخاب یک سرمربی موقت برای تیم ملی فوتبال برزیل پس از جام جهانی منجر شد اما اعلام اخباری مبنی بر تمایل پرز به تمدید قرارداد رئال مادرید با آنچلوتی، گمانه‌زنی‌ها در خصوص احتمال حضور مورینیو روی نیمکت سلسائو را تقویت کرده است.

در همین رابطه اخیرا میرر در گزارشی پیش‌بینی کرده باور مورینیو بر پایان دوران حضور او در تیم‌های درجه یک اروپایی باعث شده این سرمربی به پیشنهاد حضور در تیم‌های عربستان سعودی جدی‌تر فکر کند اما در این میان فقط وسوسه هدایت پرافتخارترین تیم ملی فوتبال جهان می‌تواند او را از حضور در خاور میانه منصرف کند.

مورینیو اخیرا در یک گفت‌و‌گو در مورد احتمال رفتن آنچلوتی به برزیل با وجود پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی رئال مادرید، گفته بود: «فقط یک فرذ دیوانه رئال مادرید را ترک می‌کند. کارلو پس از اولین مذاکره با پرز در رئال ماندنی خواهد شد.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
تیتر اول
خبرها
امروز

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.