حمله رفیعی به کسرقرارداد و انتقاد پیشکسوتان: بزرگتری قابل احترام است که بزرگتری کند!

چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۸/۲۴

سروش رفیعی، بازیکن پرسپولیس، با انتشار یک پست در اینستاگرام، به جریمه اعضای تیم واکنش نشان داد: «از نظر قانونی و قراردادی نمی‌توانند چنین تصمیمی بگیرند!»

رفیعی همچنین درباره کسر از قرارداد گفت: «در قرارداد من که نیامده بعد از گرفتن سه گانه با اولین باخت در فصل جدید، ده درصد جریمه شویم. بعید می‌دانم مدیرعامل و هیات مدیره ما چنین تصمیمی بگیرند.»

او در واکنش به انتقادات مرتضی فنونی‌زاده هم گفت: «بزرگ‌تری قابل احترام است که بزرگ‌تری کند و صرف اینکه بزرگتر است قرار نیست احترام هم داشته باشد.»

مرتضی فنونی‌زاده، پیشکسوت پرسپولیس شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی با انتقادات تندی به شیوه بازی پرسپولیس، گفت که «یحیی گل‌محمدی باید از پرسپولیس برود».

او یحیی را با جواد نکونام مقایسه کرد: «ما آل‌کثیر و مهدی عبدی را از دست دادیم که باعث این اتفاق گل محمدی بود. می گویند بخاطر پول بوده است که جدا شدند تا سقف بودجه را رعایت کنیم، پس چرا جواد نکونام مردانگی کرد و ۵ درصد از قرارداد خودش را کسر کرد تا سقف بودجه رعایت شود و بتوانند قرارداد مهاجم خارجی استقلال را ثبت کنند.»


رفیعی همچنین در پاسخ، گفت: «هیچ شخصی حق ندارد به یحیی گل‌محمدی و بازیکنانش شک کند و کوچک‌ترین حرفی در مورد عملکرد او و بازیکنان پرسپولیس بزند. اینکه یک عده منتظرند تا یحیی گل‌محمدی یک باخت بیاورد شروع کنند به صحبت کردن، به نظرم فقط و فقط و فقط حسادت است.»

او گفت: «ما همین چند ماه پیش قهرمان سه گانه ایران بودیم و عملکرد آقای گل محمدی هم مشخص است. با احترام به دوستان، اساتید و بزرگترها اعتقاد دارم بزرگ‌تری قابل احترام است که بزرگ‌تری کند و صرف اینکه بزرگتر است قرار نیست احترام هم داشته باشد.»


خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

تاریخ شفاهی - فصل سوم
خبرها
جهان‌نما
سپاه صلح

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.