کلیپ تبلیغاتی «حقیقت در صدای توست» ایران اینترنشنال، برنده سه جایزه کلیو شد

شنبه ۱۴۰۲/۰۸/۲۰

کلیپ تبلیغاتی «حقیقت در صدای توست» ساخته شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال که به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس این شبکه تهیه شده بود، برنده سه جایزه «کلیو» شد.

«حقیقت در صدای توست» توانسته عنوان نخست را در بخش «اخبار» کسب کند و در دسته‌بندی «فیلم» و «‌پیام‌های مخاطبان» هم موفق به کسب رتبه سوم شده است.

در بخشی که «حقیقت در صدای توست» رتبه اول را به دست آورده، این کلیپ تنها نامزد نهایی این بخش بوده و در دو بخش دیگر نیز که رتبه سوم دریافت کرده، هیچ جایزه دیگری اهدا نشده است.

این کلیپ پس از فراخوانی برای ارسال پیام‌های صوتی مخاطبان شبکه ایران اینترنشنال و بر اساس این پیام‌ها ساخته شده و مجریان و برخی گزارشگران تلویزیونی این شبکه در آن حضور دارند.

در این کلیپ، مخاطبان ایران اینترنشنال نظر خود را درباره این شبکه، چگونگی برنامه‌ها و اخبار آن و همچنین میزان اعتماد خود به اخبار ایران اینترنشنال در شرایط کنونی ایران را بیان می‌کنند.

جوایز کلیو که از سوی هالیوود تاسیس شده، یک جایزه سالانه بین‌المللی است که در زمینه نوآوری و برتری خلاقانه در تبلیغات، طراحی و ارتباطات اهدا می‌شود.

مجله تایم، در سال ۱۹۹۱، این جوایز را به عنوان شناخته شده‌ترین جوایز تبلیغاتی بین‌المللی در جهان توصیف کرد.

ایران اینترنشنال شامل یک شبکه تلویزیونی، کانال رادیویی و وب‌سایت خبری چند زبانه مستقر در لندن و واشینگتن است که بر پخش اخبار و برنامه‌های سیاسی و اجتماعی مربوط به ایران تمرکز دارد.

ایران اینترنشنال در ۱۳۹۶ مصادف با دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران پخش برنامه‌هایش را به صورت زنده و به عنوان نخستین و تنها تلویزیون خبری ۲۴ ساعتهٔ فارسی‌زبان در خارج از کشور آغاز کرد.

در سال‌های اخیر و به ویژه در جریان خیزش سراسری «زن، زندگی، آزادی» کارکنان این شبکه و خانواده‌هایشان از سوی جمهوری اسلامی تحت فشار، آزار، تهدید، و ارعاب قرار گرفته‌اند.

نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی به ویژه بعد از آغاز خیزش انقلابی شهروندان علیه جمهوری اسلامی در شهریور ماه ۱۴۰۱، تهدید‌ها علیه شبکه ایران‌اینترنشنال را به دلیل انعکاس اعتراض‌های مردمی افزایش دادند.

اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی در یک مصاحبه تلویزیونی گفته است که حکومت ایران «هر جا و هر زمان تشخیص دهد» علیه این شبکه اقدام خواهد کرد و از اقدام‌های تهاجمی امنیتی دست بر نخواهد داشت.

۲۹ بهمن‌ ماه سال گذشته، ایران اینترنشنال پس از تهدیدهای تروریستی مجبور شد پخش تلویزیونی خود را به طور موقت از لندن به واشنگتن منتقل کند.

این اولین بار نیست که این شبکه جایزه می‌گیرد. پیشتر ایران اینترنشنال در کنار شبکه‌های سی‌ان‌ان، الجزیره، و الحره از سوی انجمن سخن‌پراکنی بین‌المللی نامزد دریافت جایزهٔ بهترین شبکهٔ بین‌المللی سال ۲۰۱۹ شد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
جهان‌نما
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها