مورایس، رضاییان را اصلاح کرد: ما نماینده ایران هستیم و برای کشور ایران بازی می‌کنیم

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۷/۰۹

ژوزه مورایس، سرمربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان، در نشست خبری پیش از بازی این تیم برابر الاتحاد در لیگ قهرمانان اروپا، ضمن ابراز خوشحالی از حضور نماینده عربستان سعودی در ایران، به صورت غیرمستقیم به صحبت‌های رضاییان هم واکنش نشان داد و سپاهان را نماینده ایران معرفی کرد.

در حالی که رامین رضاییان بعد از انتقاد از عدم حضور تماشاگران زن در ورزشگاه نقش‌جهان، به خاطر گفتن این جمله که «ما سپاهان ایران نیستیم، سپاهان اصفهان هستیم.» از سوی خبرگزاری‌های امنیتی مورد انتقاد قرار گرفته بود، مورایس صحبت‌هایش در نشست را این گونه آغاز کرد: «چیزهایی هم هست که مهم‌تر از بازی فردا است. جذابیتی هست و تیم‌های عربستان سعوی به ایران آمده‌اند و قرار است کنار هم بازی کنیم و لذت ببریم از بازی فردا. ما نماینده ایران هستیم و برای کشور ایران و هواداران سپاهان بازی می‌کنیم.»

او همچین در مورد نونو سانتو، همتای پرتغالی خود روی نیمکت الاتحاد گفت: «او فقط یک مربی خوب نیست بلکه انسانی خارق‌العاده است. از روزی که دیدمش تا امروز همه رابطه‌هایش و خوش‌و‌بش کردنش یکسان است. انسان فوق‌العاده خوبی است. بخاطر پرتغالی بودنش نمی‌گویم. از دیدنش لذت می‌برم چون یک رهبر فوق‌العاده است و امروز هم یک تیم فوق‌العاده را دارد رهبری می‌کند.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
تیتر اول
جهان‌نما
چشم‌انداز

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.