بازی‌های استقلال و گل‌گهر به تعویق افتاد؛تاوقتی تیم امید مسابقه دارد، استقلال بازی نمی‌کند

چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۶/۲۲

با اعلام سازمان لیگ، دیدار تیم‌های صنعت نفت-گل‌گهر از هفته پنجم و دیدارهای استقلال-هوادار و گل‌گهر-سپاهان از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال به دلیل حضور بیشتر از دو بازیکن از ترکیب یکی از تیم‌های فوق در لیست تیم فوتبال امید ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو به تعویق افتاد.

با توجه به حضور چهار بازیکن از تیم‌های استقلال و گل‌گهر در ترکیب تیم امید، بازی‌های این دو تیم تا زمان حضور تیم فوتبال امید در بازی‌های آسیایی هانگژو، برگزار نخواهد شد. اتفاقی که باعث می‌شود اولین بازی این دو تیم به دیدار هفته هفتم در اواسط مهرماه اختصاص پیدا کند. همچنین سپاهان هم به دلیل تعویق بازی هفته پنجم برابر فولاد، دو بازی کمتر نسبت به سایر تیم‌ها خواهد داشت.

اسامی بازیکنان تیم فوتبال امید ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو به شرح زیر است؛

فردین یوسفی و محمدحسین اسلامی (ذوب‌آهن)، یاسین سلمانی و محمد عمری(پرسپولیس)، ارسلان مطهری، سامان تورانیان، حسین حسینی و امید حامدی‌فر(استقلال)، غلامرضا ثابت‌ایمانی(پیکان)، سینا شاه‌عباسی و محمدرضا غبیشاوی(فولاد)، حسین گودرزی و سینا سعیدی‌فر(شمس‌آذر)، سامان فلاح، امیر جعفری، علیرضا کوشکی و محمدمهدی ممی‌زاده( گل‌گهر سیرجان)، محمد خدابنده‌لو و مجید نصیری(مس رفسنجان)، محمدرضا بردبار(ملوان انزلی)، آریا برزگر(نساجی) و علیرضا رضایی.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
نامی که رمز شد
خبرها
چند چند

رادیو

پادکست‌ها

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.