اتهامات جدید علیه ستاره منچستریونایتد؛ شکایت دو زن از آنتونی به دلیل خشونت و آزار جنسی

جمعه ۱۴۰۲/۰۶/۱۷

بعد از شکایت گابریلا کاوالین از آنتونی، وینگر منچستریونایتد، به دلیل خشونت خانگی و ضرب‌و‌شتم و کنار گذاشته شدن این بازیکن از تیم ملی برزیل، حالا ستاره جوان شیاطین سرخ با شکایت دو زن برزیلی دیگر به اتهام خشونت و تعرض جنسی مواجه شده است.

رایسا دی‌فریتاس، دانشجوی حقوق، مدعی است پس از مورد تعرض قرار گرفتن از سوی آنتونی و مالو اوهانا، دوست‌دختر سابق دودو بازیکن برزیلی، هنگام حضور در یک کلوپ شبانه در سائوپائولو، دچار آسیب و راهی بیمارستان شده است.

همچنین اسکای اسپورت، در گزارش خود آورده که اینگرید لانا، کارمند ۳۳ ساله بانک در برزیل هم در گفت‌وگوی تلویزیونی با شبکه رکورد برزیل، مدعی شده که پس از مقاومت در برابر درخواست آنتونی برای برقراری رابطه جنسی، توسط او مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفته است.

لانا در این باره گفته: «او سعی کرد با من رابطه داشته باشد که من نخواستم. در ادامه مرا هل داد که با سر به دیوار خوردم. هدف من از حضور در خانه او فقط تجارت بود اما وقتی با دعوت او به آنجا رسیدم، متوجه شدم که او اهدافی پنهانی داشت.»

در صورت اثبات ادعای این دو زن، با توجه به تایید اولیه اتهامات این بازیکن مبنی بر خشونت و آزار و اذیت دوست‌دختر سابق خود، گابریلا کاوالین، تداوم حضور این بازیکن در منچستریونایتد بسیار بعید خواهد بود. همچنین، اسکای مدعی شده پس از تماس با باشگاه، مدیران یونایتد در قبال این موضوع اظهار نظری نکردند.

پس از گذشت نزدیک به سه ماه از بازشدن این پرونده، باشگاه منچستریونایتد دو روز پیش با انتشار یک بیانیه در خصوص این موضوع اطلاع‌رسانی کرد: «منچستریونایتد با تایید اتهامات طرح شده علیه آنتونی یادآوری می‌کند که پلیس در حال انجام تحقیقات است. باشگاه منتظر اطلاعات بیشتر است و در این مورد اظهارنظر دیگری نخواهد کرد. به عنوان یک باشگاه، ضمن در نظر داشتن تاثیر این اتهامات و گزارش‌های بعدی آن بر قربانیان خشونت خانگی، این موضوع را جدی می‌گیریم.»

همچنین؛ پس از آنکه سایت UOL برزیل ادعا کرد به اسنادی در خصوص تهدید، ارعاب و حملات فیزیکی به گابریلا کاوالین توسط آنتونی دست یافته، ابتدا فدراسیون فوتبال برزیل با انتشار یک بیانیه اعلام کرد در جهت حمایت از کاوالین، وینگر برزیلی منچستریونایتد به اردوی تیم ملی برزیل دعوت نخواهد شد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
خبر ورزشی
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها