شوک به پرسپولیس و یحیی؛ بیرانوند بازی با النصر را از دست داد

جمعه ۱۴۰۲/۰۶/۱۷

فوتبال ۳۶۰ خبر داده که طبق اعلام پزشکان مشخص شد که علیرضا بیرانوند به دلیل مصدومیت در بازی با بلغارستان، ۴ تا ۵ هفته از میادین دور خواهد بود. گلر تیم ملی، مقابل بلغارستان از ناحیه کشاله پا مصدوم شد و با این حساب بازی حساس پرسپولیس برابر النصر عربستان را از دست می‌دهد.

این درحالی است که امیر قلعه‌نویی در پی آسیب دیدگی بیرانوند و رامین رضاییان، برای دیدار برابر آنگولا، حسین پورحمیدی و صالح حردانی را به اردوی تیم ملی دعوت کرد.

با این حساب گل‌محمدی که برای تقابل با ستارگان پرشمار النصر، حساب ویژه‌ای روی گلر ملی‌پوش خود باز کرده بود، حالا با یک دغدغه بزرگ مواجه شده و برای این مسابقه باید از بین امیررضا رفیعی و مهرشاد اسدی، گلرهای رده سنی امید، یک نفر را درون دروازه قرار بدهد.

رفیعی ۲۱ ساله فصل قبل از نساجی به جمع سرخپوشان اضافه شده و اسدی نیز از تیم‌های پایه باشگاه پرسپولیس به جمع شاگردان گل‌محمدی پیوسته است.

این دو دروازه‌بان هرگز در بازی‌های رسمی به میدان نرفتند و تنها در بازی‌های دوستانه فرصت حضور داشتند.

باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تا آستانه جذب یک گلر جوان برزیلی هم پیش رفت اما با مخالفت‌های گسترده،‌ از جمله انتقاد تند بیرانوند، در نهایت انتقال او به سرانجام نرسید تا پرسپولیس تنها علیرضا بیرانوند را به عنوان گزینه قابل اعتماد برای دروازه داشته باشد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
جهان‌نما
خبرها
خبر ورزشی

شنیداری

پادکست‌ها