انتقاد مربی پیشین تیم ملی کاراته: اردوی مشترک با عراق؟ چندتا درجه سوم هم دعوت می‌کردید!

شنبه ۱۴۰۲/۰۳/۲۰

حسین روحانی، قهرمان کاراته و سرمربی پیشین تیم ملی کاراته ایران در انتقاد به اردوی مشترک تیم ملی با عراق نوشت: «آقای رئیس فدراسیون با تیم عراق که اردوی مشترک گذاشتید، حداقل ۲ تا تیم درجه۳ دیگر هم دعوت می‌کردی تا به همان یک رای که می‌خواهی بگیری (اگر بدهد) ۲ تا دیگر هم اضافه کنی.»

او اشاره کرده است که ایران در سال‌های قبل با تیم ملی فرانسه، ایتالیا، ژاپن، ترکیه، آذربایجان، برزیل؛ اردوی مشترک داشته است: «از کجا به کجا رسیدیم، دست مریزاد.»

تیم ملی کاراته ایران قرار است اردوی مشترکی با تیم ملی عراق برگزار ‌کند؛ تیمی که هیچ جایگاهی حتی در کاراته منطقه ندارد!

چند روز پیش عادل عیدان غیلان رئیس و ریاض ظالمی نایب رئیس فدراسیون کاراته عراق با با حضور در محل فدراسیون کاراته با سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون و دیگر مسئولان کاراته ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار، محسن آشوری و افسانه باقری نواب رئیس، وحید مومنی دبیر و احمد صافی عضو کمیته فنی فدراسیون کاراته نیز حضور داشتند. در نتیجه این نشست مقرر شد که اردوی مشترک تیم‌های ملی ایران و عراق از ۲۳ خردادماه به مدت ۱۵ روز در تهران برگزار شود.

منتقدان معتقدند چنین اردوی مشترکی برای کاراته ایران که سال‌ها در بین قدرت‌های جهانی و قاره‌ای این رشته قرار داشته، دستاورد خاصی ندارد. بخصوص که تیم‌های ایران شانس اکنون حضور در مراحل مختلف لیگ‌های جهانی (کاراته‌وان) را از دست داده‌اند.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
جهان‌نما
خبرها
تیتر اول

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.