دیگر مسئولیتی ندارم؛ واکنش پاکدل به قطعی برق و آب آکادمی المپیک

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۶

علیرضا پاکدل، سرپرست سابق آکادمی ملی المپیک در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد قطع شدن برق و آب آکادمی ملی المپیک و تمرین ورزشکاران بدون کولر اظهار کرد: در حال حاضر هیچ مسئولیتی در آکادمی ملی المپیک ندارم و مداخله‌ای در امور اجرایی آکادمی ندارم.

وی در پاسخ به این پرسش که مناف هاشمی دبیرکل کمیته گفته است مسئولیت آکادمی با او است گفت: خیر. اتفاقا در جلسه سه شنبه هیات اجرایی کمیته به صورت رسمی سرپرست جدید مجموعه را انتخاب و رونمایی کردند و همگان هم می‌دانند که یک مجموعه نمی‌تواند دو سرپرست همزمان داشته باشد و پیشبرد امور به عهده مسئول جدید خواهد بود.

پاکدل در ادامه افزود: البته او فارغ از دبیرکلی این روزها به عنوان سرپرست کاروان بازی‌های آسیایی هانگژو، سرپرست کاروان بازی‌های ساحلی جهانی بالی و همچنین مسئولیت جدید سرپرست کاروان المپیک پاریس مشغله‌های زیادی دارند و شاید در آن لحظه حواسشان نبوده که خودشان سرپرست معرفی کرده و در جلسه هیات اجرایی معارفه هم شده است و احتمالا سهو لسان بوده است. ضمن اینکه اعطای مسئولیت آکادمی به اینجانب از سوی حاج آقای خسروی وفا در جلسه هیات اجرایی بوده است و انتقال آن به سرپرست جدید نیز در جلسه هیات اجرایی رخ داده و تمام است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
جهان‌نما
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها