خداحافظی بلندبالای مازیار زارع از ملوان: عذرخواهم، نمی‌دانم چگونه از خانواده‌ام جدا شوم

دوشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۰۱

مازیار زارع، سرمربی تیم ملوان در یادداشتی در اینستاگرام از نماینده گیلان در لیگ برتر خداحافظی کرد: «ماندگاری در ماراتن لیگ برتر برای همه ما بسیار پرچالش‌تر و طاقت‌فرساتر از جنگ صعود شد. چالشی بزرگ که در ۴ فصل اخیر گریبان ۳تیم تازه صعود کرده را گرفت و در نهایت سقوطشان را رقم زد.»

او نوشته: «قطعا برای من و ملوان ماندگاری در لیگ برتر افتخار نخواهد بود، اما این مهم را در سالی انجام دادیم که پیش فصل نامطلوبی را پشت سر گذاشتیم که اگر در پایان این پیش فصل، مهندس پوررشید ناجی ملوان نمی‌شد و دلسوزانه و خالصانه بدون هیچ مسئولیت رسمی به کمک‌مان نمی‌آمد، اتفاقی برای ملوان می‌افتاد که پیش از سه سال اخیر هر سال در حال تکرار بود. قطعا همه ما به خاطر ملوان بسیار به اشکان پوررشید بدهکاریم. برای همه خدماتی که به عشق مشترک شهرمان کرده.»

زارع بابت نتایج ملوان عذرخواهی کرده است: عواطف و احساسات هواداران ملوان را در آن لحظات با تمام وجود درک می‌کنم، چون خودم یک هوادار بزرگ ملوانم و می‌دانم تا چه حد مردمم می‌توانند از ننتیجه یک بازی اندوهگین شوند و بابت هر کدام از این نتایج که مسئولیتش تمام و کمال با من بوده،‌ عذرخواهم.

او درباره جدا شدن از ملوان هم نوشته است: مدت‌ها پیش تصمیم را به هزاران دلیل گرفتم و اعلامش کردم، اما حالا که با واقعیت آن روبرو شدم، متوجه سنگینی بغضم می‌شوم که چگونه باید از خانواده‌ام جدا شوم. خانواده‌ای که به جرأت از کودکی بیشتر زمان زندگی‌ام را در کنارش بودم و برایش جنگیدم و هرچه دارم و ندارم از آن است.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

چشم‌انداز
خبر
پرسش - فصل سوم

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید