والنسیا یک - صفر رئال مادرید؛ باخت بدموقع آنچلوتی زیر سایه بلوای نژادپرستی علیه وینیسیوس

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۳۱

رئال مادرید در حالی با یک گل به والنسیا باخت و نائب قهرمانی را واگذار کرد که بلوای نژادپرستی هواداران والنسیا و حمله به وینیسیوس جنجالی شد. وینیسیوس برزیلی درحالی به دلیل ضربه زدن به صورت بازیکن والنسیا از زمین اخراج شد که پیش از این ضربه، بازیکنان والنسیا گردنش را گرفته بودند.

در دقایق پایانی این مسابقه بعد از درگیری بین بازیکنان داور این اتفاقات را با VAR بررسی کرد و در نهایت فقط وینیسیوس اخراج شد. مارکا نوشته است که وینیسیوس در دقایقی از بازی به دلیل توهین‌های نژادپرستانه هواداران والنسیا به داور گفته بود دیگر نمی‌خواهد به بازی ادامه دهد.

جنگ روانی با وینی تا جایی پیش رفت که او در وقت‌های اضافه بازی از زمین اخراج شد.

وینیسیوس پس از اخراج برای انتقام توهین های نژادپرستانه هواداران والنسیا رو به آنها عدد دو را به نشانه سقوط والنسیا به دسته دوم نشان داد، البته والنسیا با این پیروزی مهم تا رده سیزدهم جدول بالا آمد. رئال هم با این باخت رده دوم جدول را به اتلتیکومادرید واگذار کرد.

حملات نژادپرستانه هواداران فوتبال در لیگ اسپانیا برای چندمین بار اتفاق افتاده است.

کارلو آنچلوتی پس از بازی مقابل والنسیا گفت: «نمی‌خواهم در مورد فوتبال صحبت کنم. خیلی عصبانی هستم. اتفاقی که امشب افتاد، مایه خجالت است. کل ورزشگاه وینیسیوس را میمون خطاب می‌کردند. وینی نمی‌خواست به بازی ادامه بده من به او گفتم عادلانه نیست زیرا او قربانی است نه مقصر.»

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
امروز
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید