کلاف سردرگم سرمربی تیم‌ملی امید؛ مجتبی حسینی هم انصراف داد

شنبه ۱۴۰۲/۰۲/۳۰

خبرگزاری ایرنا خبر داده که «مجتبی حسینی، سرمربی تیم پیکان به دلیل فراهم نشدن خواسته‌هایش و اعتقاد به عدم موفقیت در تیم المپیک، عطای کار در تیم امید را به لقایش بخشید و از حضور در این تیم انصراف داد.» در روزهای گذشته گفته شد مجتبی حسینی گزینه قطعی تیم ملی امید است.

کمیته ملی المپیک در چند مورد، فدراسیون فوتبال را تهدید کرده به دلیل بلاتکلیفی تیم ملی امید، این تیم را از لیست رشته‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی خارج می‌کند. مسئولان فدراسیون فوتبال بارها اعلام کردند که مربی تیم امید انتخاب شده و تنها اعلام رسمی آن باقی مانده است اما حالا با انصراف حسینی به نظر می‌رسد که کار را برای مسئولان سخت تر شده است.

گفته شده است که امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی تاکید زیادی داشت تا حسینی به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب شود.

حسینی روز چهارشنبه هفته گذشته در نشست خبری پیش از آخرین دیدار پیکان برابر مس رفسنجان در واکنش به شایعات گفته بود: «مطرح شدن اسامی مربیان و انتخاب مربی با این روش، تنها در این کشور رخ می‌دهد. هیچ صحبت رسمی و توسط مقامات رسمی انجام نشده است. وقتی می‌خواهید مربی بیاورید، می‌نشینید خواسته‌های خودتان را مطرح می‌کنید و حرف‌های مربی را می‌شنوید؛ یا به نتیجه می‌رسید یا نمی‌رسید. با این حال چنین جلسه‌ای نداشتیم و اینگونه مطرح شدن اسامی، غیر حرفه‌ای است. بسیاری از کسانی که اطراف تیم امید هستند، افرادی سیاسی هستند. ترجیح می‌دهم جایی که کار می‌کنم، محترمانه با من برخورد شود؛ خواسته‌هایم را بشنوند و با اختیار تام کار کنم. این صحبت‌ها در شأن من نیست».

علاوه بر مجتبی حسینی، نام افشین قطبی هم به عنوان گزینه تیم ملی امید مطرح شده است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

نمادهای قرن بیستم
جهان‌نما
خبر
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها