محمد مایلی‌کهن: پول نداریم اما فدراسیون کاروان می‌برد تا در قرعه‌کشی عکس یادگاری بگیرند

دوشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۲۵

محمد مایلی کهن سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال در مصاحبه‌ای با خبر ورزشی از تعداد نفرات حاضر در قرعه کشی جام ملتها انتقاد کرده و کنایه ای هم به انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی زده است.

او گفته است: «قرعه کشی و تیم ملی؟ مگر قلعه‌نویی از گل‌گهر سیرجان رفته است؟» او در پاسخ به اینکه مگر از نظر او قلعه‌نویی در پشت پرده همچنان سرمربی تیم ملی است با همان صراحت همیشگی گفته است: «اصلا بحث پشت پرده نیست همه چیز جلو پرده است.آقای الهویی در تیم ملی هم با ایشان است. امیر قلعه‌نویی وقتی از گل‌گهر نرفته بود این تیم پنجم بود و حالا ششم است.»

او درباره قرعه‌کشی جام ملتها نیز گفته است: «مسئولان مرتب می‌گویند مردم در وضعیت خوب اقتصادی نیستند و باید صرفه‌جویی کرد. چند نفر از فدراسیون به دوحه رفتند؟ از سرمربی تیم گرفته تا دبیرکل فدراسیون و آقای ماجدی. به این نفرات باید نبی و تاج را هم اضافه کرد. برای تک تک این نفرات قطعا هزینه شده تا در آن‌جا حاضر شوند انشاالله که هیچ پولی بابت ماموریت هم نگرفتند و فی سبیل‌الله رفته‌اند! اما ما این همه هزینه کردیم که سرمربی تیم ملی ایران برود و با اسکالونی عکس بگیرد؟»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
گفت‌وگوی ویژه
مستند کوتاه - جنگ برای استقلال
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.