شکایت‌بازی سپاهان و پرسپولیس؛ درویش ۴۸ ساعت فرصت دارد از خودش دفاع کند

شنبه ۱۴۰۲/۰۲/۲۳

در پی شکایت باشگاه سپاهان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس،‌ ‌ ۴۸ ساعت فرصت داده است تا دفاعیات کتبی خود را ارسال کند.

شب گذشته باشگاه سپاهان اعلام کرد به دلیل «پی توهین‌های هتاکانه رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به سپاهان و ژوزه مورایس سرمربی تیم» از وی شکایت می‌کند.

از سوی دیگر، پرسپولیس هم دیشب اعلام کرد از ژوزه مورایس و امید نورافکن به دلیل اظهارات قبل و بعد از بازی‌های هفته بیست و نهم، به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت می‌کند.

مورایس به پرسپولیس کنایه‌های مختلفی اعم از سوگولی و حمایت داوری زده و نورافکن نیز از عوامل پشت پرده سخن گفته بود: «ما مقابل تیمی بازی داشتیم که در گذشته کاپیتان پرسپولیس بود و الان هم با تیمی بازی داریم که قبلا دستیار سرمربی پرسپولیس و به او نزدیک بوده است.»

سرمربی سپاهان گفت: «تیمی که می‌گویم سرسبد یا مورد علاقه، تیمی است که مردم دوستش دارند. برای تیم‌های مورد علاقه بازی خارج از خانه تبدیل به بازی خانگی می‌شود. مثل اینکه مس کرمان در بازی هفته آخر بگوید، بازی آخر است و برویم اصفهان بازی کنیم. امکان پذیر نیست.»

در پاسخ به مورایس، رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس گفته بود: «مورایس شاید ۱۰ بازیکن کشور خودش را هم نشناسد چه برسد بازیکنان ما. به طفلک خوراک صحبت می دهند!»

پربیننده‌ترین‌ها

حرف آخر
جهان‌نما
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید