واکنش درویش به اعتراض‌ها به برنامه‌ریزی لیگ؛ تا دربی را باختند یاد عدالت افتادند

چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۱۳

حواشی سه هفته پایانی لیگ برتر همچنان ادامه دارد. بی‌برنامه بودن سازمان لیگ و تغییر چندباره موضع آنها باعث شده است تا سه تیم مدعی صدرنشینی بارها علیه یکدیگر موضع‌گیری کنند و در تازه‌ترین موضع مدیرعامل پرسپولیس در بیانیه‌ای تند صدرنشین شدن پرسپولیس را عامل این تغییرات می‌داند.

رضا درویش صحبت‌های خود را با انتقاد از قنبرزاده شروع کرده است: «ایشان چهار روز پیش گفتند که آیین نامه سازمان لیگ می‌گوید دو هفته پایانی باید همزمان باشد. از این مهمتر یک ماه پیش این برنامه را رسما اعلام کردند. زمانی که تیم‌های رقیب ما در جدول بالای ما بودند. چطور آن زمان هیچ کدام از آنها اعتراضی نسبت به این موضوع نداشتند؟»

مدیرعامل پرسپولیس در بخش دیگری از سخنان کنایه‌آمیزش با هدف قرار دادن استقلال گفته است: «آقایان همین که از تیم ما عقب افتادند و دربی را باختند یادشان افتاده که بابا این لیگ عدالت می‌خواهد و سه هفته پایانی همزمان باشد.این فدراسیون اینقدر بلبشو است که تا دو باشگاه نامه زدند از آیین‌نامه‌اش گذشت؟ خودتان مگر نگفتید طبق آیین نامه دو هفته پایانی همزمان است؟ حرفی که می‌زنید خودتان اعتقاد ندارید و کشکی است.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
خبر ورزشی
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.