بیانیه باشگاه پرسپولیس؛ منتظر حاشیه قبل از دربی بودیم ما و یحیی به قراردادمان متعهدیم

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۲۹

پس از شایعه عجیبی درباره حضور یحیی گل‌محمدی در گل‌گهر، باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای گفت که بارها اعلام کردیم یک سال دیگر از قرارداد سرمربی ما، گل‌محمدی باقی مانده است و هر دو طرف نسبت به این قرار متعهد هستیم. اگر قراری هم نبود برای تمدید اقدام می‌شد.

در بیانیه باشگاه پرسپولیس آمده است: «بعد از مشکلات و بحران‌هایی که متاسفانه برای رقیب سنتی پیش آمد انتظار آن را داشتیم که با موجی از حاشیه‌ها و شایعات متنوع علیه پرسپولیس روبه‌رو شویم. این انتظار هم طولانی نشد و هر روز با موضوع و هجمه جدید مواجه می‌شویم که از سویی هواداران‌مان را بیمناک می‌سازد و از جانب دیگر تمرکز و آرامش تیم را هدف می‌گیرد. آخرین مورد از این دست جریان‌سازی‌ها، به تکرار شایعه جدایی سرمربی تیم و احتمال حضور مربیان خارجی مربوط می‌شود که از اساس آن را رد می‌کنیم.


بارها اعلام شده است یحیی گل‌محمدی حداقل برای یک فصل دیگر قرارداد دارد. باشگاه پرسپولیس و او هر دو نسبت به این تعهد پایبند هستند. اگر قراردادی در کار نبود قطعا برای مذاکره و تمدید اقدام می‌شد. او به عنوان سرمربی، مورد حمایت مدیریت باشگاه است و تا این لحظه که از جانب وی و چه در باشگاه، هیچ صحبتی غیر از این مطرح نبوده است، چه رسد به این که صحبتی درباره مربی دیگری در گرفته باشد.»

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
پرسش - فصل سوم
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید