اسکوچیچ: بهترین نتیجه تاریخ آسیا را گرفتم، اما داستان من با آمدن تاج تمام شد

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۲۷

دراگان اسکوچیچ، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران پس از پذیرفتن هدایت تیم ملی جوانان کرواسی، درباره اخراج از تیم ملی ایران پس از صعود به جام جهانی گفت: من بهترین نتایج تاریخ را با ایران در آسیا گرفتم. داستان من با آمدن رئیس جدید فدراسیون ایران (مهدی تاج) و آدم‌هایش به پایان رسید

اسکوچیچ دو روز پیش مربی تیم ملی جوانان کرواسی شد تا در مسابقات قهرمانی اروپا، روی نیمکت این تیم بنشیند. او که سریعترین صعود تاریخ فوتبال ایران به جام جهانی را رقم زد، درباره رفتاری که با او در ایران شده است، گفت: «علاقه ای به صحبت کردن درباره جزئیات این اتفاق ندارم.»

او درباره پیشنهادها پس از جدایی از تیم ملی ایران گفت: من 7 تا 8 پیشنهاد داشتم. چندین پیشنهاد ملی هم داشتم. اما اینها مهم نیست؛ چون من پیشنهاد کرواسی را قبول کردم. منتظر یک اتفاق بزرگ بودم در نهایت به عنوان یک کروات روی نیمکت تیم ملی کشورش نشستم.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال درباره درگیری موافقان و مخالفانش در ایران گفت: این درگیری‌ها دردناک بود اما من قوی هستم و در نهایت تصمیم گرفتم به جام جهانی ۲۰۲۲ بروم و از نزدیک بازی نیمه نهایی و رده بندی کرواسی را تماشا کردم. بعد از اینکه آن رفتار را با من بعد از رساندن ایران به جام جهانی کردند من خودم را دوباره سرپا نگه داشتم و اکنون خوب و قوی هستم.

پربیننده‌ترین‌ها

چشم‌انداز
جهان‌نما
امروز

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید