بلاتکلیفی برای جانشین مهدوی‌کیا؛ تیم فوتبال امید از بازی‌های آسیایی کنار گذاشته می‌شود

شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۲۶

تعلل فدراسیون فوتبال برای تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی امید و جانشین مهدی مهدوی‌کیا، باعث تهدید ستاد عالی بازی‌های آسیایی هانگژو شده است. به نوشته تسنیم، این ستاد تهدیدکرده اگر بلاتکلیفی تیم ملی امید ادامه داشته باشد، تیم امید از اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو کنار گذاشته می‌شود

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال دیروز در مورد تکلیف کادرفنی تیم امید گفت: این مسایل در حال انجام است. دیروز جلسه ای با قلعه نویی داشتم و نظرات او را در مورد تیم ملی امید هم گرفتیم و به زودی در هفته آینده سرمربی معلوم می شود اما معنای این کار تشکیل تیم و تشکیل اردو نیست زیرا در این ۵ هفته آخر لیگ امکان تشکیل اردو نیست و لیگ بسیار حساس است.

امروز برخی رسانه‌ها از مذاکره فدراسیون فوتبال با مجتبی حسینی، سرمربی پیکان برای پذیرفتن هیات تیم ملی امید و جانشینی مهدی مهدوی‌کیا خبر داده بودند.

چند روز پیش و پس از آخرین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک درباره تیم ملی امید گفته بود: «هیچ اقدامی از سوی فدراسیون فوتبال انجام نشده و از رسانه‌ها می‌خواهیم این مطالبه مردمی را از فدراسیون فوتبال داشته باشند.»

ستاد عالی بازی‌های آسیایی گفته به دلیل اینکه از هفت ماه پیش ثبت‌نام کاروان ها در بازی‌های آسیایی آغاز شده، اما درباره تیم ملی فوتبال امید هیچ پاسخ و اقدام روشنی از سوی فدراسیون فوتبال انجام نشده، در صورت ادامه روند فعلی از سوی فدراسیون فوتبال و عدم اقدام موثر، تیم فوتبال امید از اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو کنار گذاشته شود.

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
جهان‌نما
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید