حمله رجانیوز به فردوسی‌پور؛ عادل برای شهرت هرکاری می‌کند شاید روزی جیمی‌جامپ کند

چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۲۳

پس از پخش مصاحبه عادل فردوسی‌پور با علیرضا جهانبخش، کاپیتان تیم ملی، هجمه‌های زیادی علیه او به وجود آمد. فردوسی‌پور در ابتدای صحبت‌های خود چرایی غیبت خود و پخش نشدن ادامه مصاحبه کی‌روش را به خیزش انقلابی مردم در ایران گره زد و در ادامه از عدم همدلی تیم ملی با مردم سوال کرد.

رجانیوز، رسانه وابسته به سپاه پاسداران پس از حملات افرادی امثال رسایی در فضایی مجازی به فردوسی‌پور در یادداشتی بلند، عادل فردوسی‌پور را نه منتقدی که به دنبال پاسخ پرسش مردم معترض بلکه مجری اخراج شده ای خطاب کرده است که به دنبال دیده شدن است تا شهرت گذشته را به دست بیاورد.

در بخشی از این یادداشت نوشته شده است: «در این شرایط هیچ مسئله‌ای شیرین‌تر از مورد توجه قرار گرفتن برای او نیست. البته این مجریِ اخراجی در عین حال سعی می‌کند پرستیژ خود را هم حفظ کند. او مثل جماعت اینستاگرامی برهنه یا وارد ماجراهای عشقی نمی‌شود. اما با این دست فرمان بعید نیست روزی بیایید که فردوسی‌پور در ظاهر در اعتراض به جمهوری اسلامی و در باطن به خاطر احیای شهرت از دست رفته‌اش، جیمی جامپ کند!»

در ابتدای یادداشت هم با کنایه به ساخت برنامه فوتبال ۱۲۰ در تمام این مدت غیبت توضیحات عادل درباره غیبت برای انجام مصاحبه های فوتبال ۳۶۰ به اشک تمساح تعبیر شده است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
تیتر اول با نیوشا صارمی
جهان‌نما
چشم‌انداز

شنیداری

پادکست‌ها