مدیریت فامیلی در زیرمجموعه فدراسیون؛ رئیس پرحاشیه هیات فوتبال استان تهران برکنار شد

دوشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۴

پس از مدت‌ها حاشیه، با تصمیم هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، حبیب‌الله شیرازی از ریاست هیئت فوتبال استان تهران عزل شد. رسانه‌های ورزشی داخل ایران این خبر را اعلام کرده‌اند، اما از سوی دیگر شیرازی خبر برکناری‌اش را رد کرده است. شیرازی که در دوره فعلی ریاست خود، حواشی بسیار زیادی داشت

او چند ماه پیش در برنامه فوتبال برتر درباره حضور اعضای خانواده‌اش در این هیئت در برنامه فوتبال برتر گفت: فقط پسرم «معراج» که به کامپیوتر تسلط دارد، در هیئت مشغول به کار است و جای ۷-۸ نفر برایم کار می‌کند. او عصای دستم است!

شیرازی درباره حضور بعضی از اعضای درجه یک و دو و حتی سه خانواده‌اش مثل خواهر، برادرزاده و باجناق برادرش در هیات تهران گفت: بقیه اعضای خانواده و فامیل من که اسامی آنها به عنوان کارمند هیئت فوتبال مطرح می‌شود را تکذیب می‌کنم ولی ممکن است به واسطه تخصص‌شان با فدراسیون فوتبال همکاری کنند.

علاوه بر این، شایعاتی درباره تخلف در انتخابات هیات فوتبال تهران شنیده شده است. گفته شده در آخرین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در سال ۱۴۰۱، برکناری یا استعفای حبیب‌الله‌ شیرازی از ریاست هیئت فوتبال استان تهران مطرح شده و توسط طهمورث حیدری، رئیس کمیته استان‌های فدراسیون به اطلاع او رسید.

اما شیرازی در اولین اظهار نظر پس از این اتفاق، تمامی موضوعات مطرح‌شده را شایعه دانست و آن را رد کرد. ایرنا، خبرگزاری دولت چند گزینه برای سرپرستی هیات فوتبال استان تهران مطرح کرده است؛ حسین خیبری رئیس هیات‌ فوتبال حوزه شمال غرب تهران و احمدرضا براتی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال.

پربیننده‌ترین‌ها

خبر
جهان‌نما
آستانه

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید