اعلام موضع جدید بارسلونا؛ مسی در تیم دیگری بازی می‌کند، منتظر آینده می‌مانیم

یکشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۳

ماتیو آلیمانی مدیر فوتبال باشگاه بارسلونا در واکنش به شایعات بازگشت لیونل مسی به بارسا گفت: لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ باشگاه بارسلونا و تاریخ فوتبال است. ما در شرایط کنونی به تیمی که داریم تمرکز می کنیم چون مسی در تیم دیگری است. آینده به ما خبر خواهد داد چه اتفاقی می‌افتاد.

پروژه بازگشت مسی به بارسلونا، از چند هفته پیش و با ناکامی‌های اهالی نیوکمپ در لیگ قهرمانان اروپا، دوباره سر زبان‌ها افتاده است. اما کاپیتان تیم قهرمان جهان، ظاهرا در چند کشور مشغول مذاکره است؛ فرانسه، اسپانیا، آمریکا و البته عربستان سعودی! تنها چیزی که در این مدت قطعی بوده، حضور ستاره آرژانتینی در MLS آمریکا و در پایان دوران فوتبالش است.

در حالی الیمانی موضوع بازگشت مسی را به آینده موکول کرده است که چند روز پیش رافائل یوسته نایب رئیس بارسلونا گفته بود که باشگاه با لیونل مسی برای بازگشت احتمالی در تماس بوده است: لئو و خانواده‌اش می‌دانند که من به آنها علاقه دارم. من مذاکراتی با او و خانواده اش داشتم اما متأسفانه به نتیجه خاصی نرسیدم. همیشه این مشکل را دارم که لئو نتوانست در باشگاه ما ادامه دهد. مسی می داند که ما چقدر از او قدردانی می کنیم. من دوست دارم که او برگردد. ما البته با آنها هنوز در تماس هستیم.

خبرنگار روزنامه موندو دیپورتیوو چند روز پیش خبر داد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با شرایط لیونل مسی برای تمدید قرارداد، موافقت کرده است: «تنها چیزی که کم است امضای لئو مسی برای تمدید یک ساله اش با پاری سن ژرمن است. PSG شرایط مسی را پذیرفته.» با این حساب، بازگشت مسی به بارسلونا و نیوکمپ، منتفی است.

همچنین مارکا اسپانیا نوشته که لیونل مسی قرار است قبل از رفتن به لیگ MLS قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با PSG تمدید کند.

پس از جام جهانی خبرهایی زیادی منتشر شد که گویای علاقمندی فراوان الهلال عربستان سعودی به استخدام مسی بود. حتی چند هفته پیش خبرهایی از رقم قرارداد نجومی لئو با الهلال منتشر شد که البته پدرش، آنها را رد کرد.

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
چشم‌انداز
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید