ناتوانی از پرداخت بدهی‌ها؛ علی فتح‌الله‌زاده از مدیرعاملی استقلال استعفا داد

شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۲

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل استقلال در اینستاگرام، استعفا داد: «متاسفانه بدلیل کتمان حقایق که توسط مدیریت محترم سازمان خصوصی سازی نیز تایید شد با بدهی های غیرقابل باور و کمرشکن روبرو شدیم. متاسفانه در این میدان تنها ماندم، می روم شاید مدیر بعدی خودی باشد و به استقلال کمک شود».

بدهی‌های سرسام‌آور استقلال که بزرگترینش به استراماچونی،‌ سرمربی پیشین است، استقلال را در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار داده است. شب گذشته، اخرین مهلت استقلال برای پرداخت بدهی‌های میلیاردی به استراماچونی و چند نفر دیگر بود. اما هیچ‌کدام از بدهی‌ها پرداخت نشد تا حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا قطعی باشد.

دیروز هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی خواستار استعفای فتح‌الله‌زاده شده بودند. در روزهای گذشته هم هواداران مقابل ساختمان باشگاه تجمع اعتراضی کردند.

فتح‌الله‌زاده در نامه استعفایش، آجرلو را مقصر دانسته است و نوشته به دلیل «عشق و علاقه» به استقلال حاضر شده مدیرعامل شود: متاسفانه بدلیل کتمان حقایق که توسط مدیریت محترم سازمان خصوصی سازی نیز تایید شد با بدهی های غیرقابل باور و کمرشکن روبرو شدیم لذا از همان ابتدا در یک برنامه تلویزیونی عنوان کردم که به تنهایی قادر به پرداخت این حجم از بدهی ها نیستم. متاسفانه در این میدان تنها ماندم و چاره ای جز ادامه مقطعی نداشتم تا حداقل تیم دچار سیر نزولی نشود و جایگاه تیم در لیگ حفظ شود. وقتی برای نظر و درخواست سی میلیون هوادار مظلوم استقلال اعتنایی نیست برای چه باید بمانم و با چه انگیزه ای کار کنم؟! با اجازه می روم شاید مدیر بعدی خودی باشد و به استقلال مظلوم کمک شود. در این دو ماه مسئولی نماند که پیشش نروم ولی دریغ از کمکی که منتج به نتیجه شود. بعضی وقتها با رفتن می توان کمک کرد.
جناب آقای دکتر! یک ساعت دیرتر برای استقلال خسران بار خواهد بود. لطفا همین امروز مدیر جدید را معرفی کنید. در پایان ضمن عذرخواهی از هوادارن فهیم استقلال و تشکر ویژه از حضرتعالی بدین وسیله رخصت می طلبم.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
جهان‌نما
گفت‌وگوی ویژه

شنیداری

پادکست‌ها