سرمربی پرسپولیس به سالن کنفرانس نرفت؛ تحریم نشست خبری توسط یحیی گل‌محمدی

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۰۷

یحیی گل‌محمدی که چند روز پیش گفته بود به زودی درباره همه چیز حرف می‌زند، امروز در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان حاضرنشد. او پس از بازی پرسپولیس-سپاهان در جام حذفی هم در نشست خبری حاضر نشده بود. گفته شده یحیی در محل برگزاری کنفرانس حاضر بوده، اما به اتاق کنفرانس نرفت.

حواشی برای یحیی گل‌محمدی و پرسپولیس در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۲ فوتبال ایران با شروع خیزش انقلابی مردم ایران، آغاز شد، با بازداشت حسین ماهینی و یورش نیروهای امنیتی به هتل محل اقامت پرسپولیس پیش از بازی با تراکتور در هفته هفتم لیگ برتر،‌ به اوج رسید.

هرچند آن‌شب هیچ‌کدام از بازیکنان پرسپولیس بازداشت نشدند، اما از همان روز تاکنون پرسپولیس گرفتار حاشیه‌های فراوانی است و به طور مشخص یحیی گل‌محمدی معتقد است وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال علیه تیمش هستند؛ او به چیدمان داوران و انتخاب داوران خاص برای بازی‌های پرسپولیس معترض است و در راستای مهندسی برای ناکامی قرمزها می‌داند.

یحیی امروز در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان حاضر نشد تا مهرداد خانبان آنالیزور تیم پرسپولیس که همراه با اوسمار در نشست شرکت کرده بود درباره دلیل غیبت گل‌محمدی بگوید: «درباره غیبت، آقای گل‌محمدی قبلاً صحبت کرده بودند. او تصمیم گرفته است فعلاً در نشست های خبری شرکت نکند و هر وقت بیاید در این مورد توضیح می‌دهد.»

سرمربی پرسپولیس پس از برد ۴-۲ سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی درباره دلایل عدم حضورش در نشست خبری بعد از این دیدار گفت: «هیچ دلیل خاصی نداشت. ابتدا از خبرنگاران محترم عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم در نشست حاضر شوم. فقط بخاطر یک‌سری مسائلی که داخل و خارج از باشگاه رخ داده بود، خواستم فعلا صحبت نکنم تا به تیم فشار وارد نشود اما به زودی درباره همه چیز حرف خواهم زد. هواداران عزیز بدانند که تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که در هر دو جام پرقدرت ادامه دهیم و ان‌شاءالله در پایان فصل خوشحال‌شان کنیم.»

پربیننده‌ترین‌ها

خبر
جهان‌نما
جهان‌نما

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید