پایان داستان کاپیتان؛ سرخیو راموس، از تیم ملی اسپانیا مجبور به خداحافظی شد

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۰۴

سرخیو راموس پس از تماس لوئیس د لا فوئنته، با صدور بیانیه ای از خداحافظی اجباری خود از تیم ملی اسپانیا خبر داد. مدافع میانی پاری سن ژرمن امروز نوشت: «امروز از طرف سرمربی فعلی تیم ملی با من تماس گرفتند و گفتند بدون توجه تاثیری که می توانم داشته باشم، روی من حساب نمی کند.»

راموس، قهرمان جهان و دو دوره قهرمانی اروپا، معتقد است تصمیم سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا ورزشی نبوده و عوامل دیگری بر آن تأثیر گذاشته است.

در نامه کامل سرخیو راموس آمده است: «زمان خداحافظی از تیم ملی فرا رسیده است، قرمز عزیز و هیجان انگیز ما. امروز صبح از سوی مربی فعلی تیم ملی با من تماس گرفتند و گفتند که او دیگر روی من حساب نمی‌کند. و این تصمیم را صرف نظر از سطحی که می توانم نشان دهم گرفته است. متاسفانه این پایان سفری است که امیدوارم بودم طولانی تر باشد و با طعم بهتری در دهانم به پایان برسد.»

این مدافع ۳۶ ساله نوشته: «من معتقدم که این مسیر به دلیل یک تصمیم شخصی به پایان رسیده است و نه به دلیل اینکه سن من بالا رفته یا کیفیت بازی من کم شده است. این تصمیم دلایل دیگری داشته است. من با حسادت به مودریچ، مسی، پپه و دیگران و ارزش ها، شایسته سالاری و عدالت در فوتبال نگاه می کردم. متأسفانه برای من اینطور نخواهد بود، زیرا فوتبال همیشه عادلانه نیست و فوتبال هرگز فقط فوتبال نیست.»

کاپیتان اسپانیا خطاب به هواداران فوتبال نوشت: «می‌روم، نه با اندوه، بلکه با سری بالا و سپاسگزار این همه سال‌ها حمایت‌ها شما هستم. با خاطرات پاک نشدنی، تمام عناوینی که برای آنها جنگیدیم و با هم جشن گرفتیم. با غرور وصف نشدنی به عنوان تنها بازیکنی که بیشترین بازی ملی را برای تیم ملی کشورش (۱۸۰ مسابقه) به میدان رفته.»

پربیننده‌ترین‌ها

خلاصه خبرها
ویژه برنامه نوروز ۱۴۰۲
خبر

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید