تازه‌ترین ورزشکار تنبیه شده؛ رضا شکاری سمت مردم ایستاد و محروم شد!

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۰۲

در پی مصاحبه رضا شکاری بعد از بازی با تراکتور تبریز، باشگاه گل گهر اعلام کرد این بازیکن جهت ادای توضیحات به کمیته انضباطی باشگاه فراخوانده شد و تا تعیین تکلیف نهایی از حضور در ترکیب تیم فوتبال گل‌گهر، محروم خواهد بود. شکاری در واکنش گفته: «مصاحبه‌ام را تقطیع کردند.»

رضا شکاری، هافبک تیم گل‌گهر سیرجان در مصاحبه پس از بازی این هفته مقابل تراکتور و گلزنی در این بازی گفت: «اصلا میلی به فوتبال نداریم، وضعیت مملکت ما خراب است و به اجبار بازی می‌کنیم. پس از گل به خاطر مردم داغدار شادی نکردم.»

مهاجم گل گهر اما در واکنش به این تصمیم باشگاه گل‌گهر گفته: «متاسفانه به دلیل اتفاق شخصی که برای بنده رخ داده بود، حال روحی خوبی نداشتم و در چنین حالتی مصاحبه‌ای از من گرفته شد که متاسفانه برخی خبرنگاران بر خلاف رسالت خبری خود، مصاحبه ای تقطیع شده از من پخش کردند که حرف‌های کامل من نبود که باعث برداشت‌های متفاوتی شد. اگر سو برداشت‌هایی از این مصاحبه تقطیع شده صورت گرفته، عذرخواهی می‌کنم.»

او گفت: «ما در حال حاضر بازیکن و سرباز گل‌گهر هستیم و با تمام وجود بازی می‌کنیم تا دل مردم سیرجان و هواداران گل‌گهر را خوشحال کنیم.»

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
خبرها
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید