آجرلو به صداوسیما نمی‌رود: با فتح‌الله‌زاده مناظره نمی‌کنم

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۶

مصطفی آجرلو، مدیرعامل پیشین استقلال در نامه‌ای به پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما در انتقاد از برنامه یک هفته پیش فوتبال برتر که با حضور علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل فعلی استقلال روی آنتن رفت،‌ پیشنهاد مناظره را رد کرده و خواسته به تنهایی جواب فتح‌الله‌زاده را بدهد.

هفته گذشته علی فتح‌الله‌زاده در برنامه فوتبال برتر گفت: «مگر نمی گفتید هزار میلیارد می‌آوریم؟ درست است، هزار میلیارد آورده ولی هزار میلیارد بدهی! ۷۰۶ میلیارد هزینه شده و ۶۰۰ میلیارد نیز تعهد داده اند که من باید آن را پرداخت کنم. من نجابت به خرج می‌دهم و چیزی نمی‌گویم ولی دلیل نمی‌شود که بیایید ما را مسخره کنید و بگویید بمب می‌ترکانم. بمب ترکاندن هنر می‌خواهد. بمب ترکاندم فرهاد مجیدی، نکونام، رحمتی، خسرو و سوپراستار تیم رقیب، هاشمی نسب را آورده ام. بله شما هم بمب ترکانده اید ولی در خود باشگاه و هزار میلیارد بدهی به بار آورده اید.»

مصطفی آجرلو در گفتگویی در برنامه آنتن با ارائه آمار و ارقامی از وضعیت مالی استقلال گفته بود: «بعد از ۹ سال یک تیمی را که تا این حد مشکل داشت، بدون هیچ مصاحبه‌ای و بدون تخریب گذشتگان و مدیران گذشته‌اش، بدون مصاحبه‌های جنجالی، بدون بمب ترکاندن، تیم را اداره کند و این اتفاق به یک سرانجامی برسد که آن هم قهرمانی در لیگ برتر و سوپرجام است.»

او اکنون در واکنش به اظهارات فتح‌الله‌زاده نوشته: موضوع برنامه بررسی اعلام گزارش عملکرد یک‌ساله‌‌ای بود که به مدیر قبل و بعد از من ربطی ندارد… مناظره با فردی که در دوره یک‌ساله گذشته مسئولیتی در باشگاه استقلال نداشته، چه موضوعیتی پیدا می‌کند؟»

او همچنین نوشته که به مسئولان برنامه گفته که حاضر است در همان مدت زمان پاسخگوی ابهامات باشد، اما کسی زیر بار نرفته است.

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
چشم‌انداز با سیما ثابت
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید