رونالدو: النصر پایان کار من نیست

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۳

برنده ۵ توپ طلا سه شنبه شب در ورزشگاه مرسول به هواداران معرفی شد. کریستیانو رونالدو در نخستین نشست خبری پس از انتقال به النصر عربستان سعودی گفت: این انتقال به معنای پایان دوران بازی من نیست.

رونالدو در مراسم معارفه گفت: «من هر چیزی که می‌خواستم را بردم، برای مهم ترین باشگاه های جهان بازی کردم و حالا می‌خواهم یک چالش جدید تجربه کنم. از برزیل، پرتغال، آمریکا و استرالیا نیز پیشنهاد داشتم ولی به النصر قول داده بودم. برایم مهم نیست که در خصوص انتقالم به عربستان سعودی چه می‌گویند. من از این انتقال راضی و خوشحال هستم. می‌خواهم چالشی جدید در آسیا را تجربه کنم.»

آقای گل جهان درباره احتمال پایان کارش در عربستان سعودی گفت: «انتقال به عربستان برایم پایان کار نیست. لیگ عربستان سعودی بسیار رقابتی است و من از این موضوع آگاهم. من بازیکنی منحصربفرد هستم. تمام رکوردها را شکستم و اینجا نیز به شکستن رکوردها ادامه خواهم داد. برای من شکستن رکوردها یک چیز عادی است زیرا من آدم منحصربفردی هستم.»

گفته شده رونالدو سفیر فوتبال عربستان سعودی هم خواهد شد. او دراین باره گفته: «من به این باشگاه قول دادم، فرصتی برای توسعه نه تنها فوتبال، بلکه بخش‌های دیگر این کشور شگفت انگیز. من می دانم چه می خواهم، و همچنین می دانم که چه چیزی را نمی خواهم. من می خواهم دید متفاوتی از کشور، فوتبال، دیدگاه همه ارائه دهم.»

رونالدو گفت: «می دانم که لیگ بسیار رقابتی است. مشتاقانه منتظرم که بازی کنم. و امیدوارم مربی به من فرصت بدهد. من به اینجا آمده‌ام تا برنده شوم، بازی کنم، لذت ببرم.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
خبر ورزشی
شاهد تاریخ - فصل اول
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.